Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

GABINET MANDALA

ul. Szkolna 2, 44-200 Rybnik

Mandala to gabinet masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Miejsce, w którym można wyciszyć ciało oraz duszę, odzyskać równowagę życiową, która warunkuje zdrowie i dobre samopoczucie. Masaż gwarantuję wyjątkowo głęboko relaksujące odprężenie. Celem masaży ajurwedyjskich jest niwelowanie stresu, przywrócenie harmonii oraz aktywizowanie systemu odpornościowego. Masaż wykonywany jest na naturalnych olejach ziołowych wg receptur ajurwedyjskich. Ajurweda to nauka o życiu.

Z kolei masaż orientalny jest dobrą okazją, by choć na chwilę przenieść się do świata egzotyki płynącej z gorących wysp. Techniki wykonywane zapewniają relaks, uwalniają od negatywnych emocji, usprawniają przepływ krwi i limfy, minimalizują napięcia. Jest to również ciekawa i przyjemna pielęgnacja skóry poprzez m.in. naturalne masło z mango i marakui, olej kokosowy czy naturalnej czekolady.

Mandala - to wyjątkowe miejsce w Rybniku. Celem jest przywrócenie harmonii oraz relaks i ukojenie od chaosu dnia codziennego, przy którym dość często zapominamy i zaniedbujemy nasze potrzeby i równowagę życiową. Przyjdź i Spróbuj, a przekonasz się ile możesz zrobić dla siebie. Twoje dobre samopoczucie i kondycja fizyczna będą w dobrych rękach.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.