GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

Kościelna 35\\11, 74-100 Gryfino

Nazywam się Ania Juzyszyn i jestem pasjonatką swojego zawodu.Od Kilku lat prowadzę gabinet kosmetyczny w Gryfinie i to właśnie w nim ofiaruję państwu mój czas,wiedzę,umiejętności,dobrą radę,zaufanie,komfort,relaks i wewnętrzny spokój.Starając się sprostać wymaganiom klientów wciąż poszerzam oferte swojego gabinetu,wprowadzam nowe zabiegi,urządzenia,pracuję na kosmetykach renomowanych firm.Wciąż staram się dokształcać.Biorę udział w liczych szkoleniach podnoszące moje kwalifikacje.Duże grono moich stałych klientów jest dowodem na to,że moja praca ma sens i przysnosi mi tym większą radość.Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu w centrum Gryfina.

5.0
2 opinie

Opinie

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ani jest bardzo profesjonalna i potrafi sprostac wymaganiom kazdej klientki w kazdym wieku. Posiada duzą wiedzę na temat tego co robi i potrafi udzielic fachowych porad.
  Polecam serdzecznie.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam:)
  Tydzień temu byłam pierwszy raz i nie ostatni:) na zabiegu u Pani Ani. Chciała bym Państwa zachęcić do odwiedzenia gabinetu gdzie panuje bardzo spokojny klimat, miła i sympatyczna atmofera:) Gabinet jest usytuowany w bardzo cichym miejscu co daje ogromy komfort i pozwala na zrelaksowanie się. Duzym atutem jest tez to, że obok znajduje sie gabinet masazu gdzie również panuje bardzo mila i dyskretna atmosfera:)

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.