Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej COSMETIC ART

Ksawerego Liskego 6/1A, 50-345 Wrocław

 Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej COSMETIC ART znajduje się w okolicach akademików "Kredki" i "Ołówka"
Dojazd:
tramwaje: 9,17, 33 plus
autobusy: D, 116
Serdecznie zapraszamy.

4.8
18 opinii

Opinie

 • J.
  5.0
  niezweryfikowany

  W lutym odbywałam praktyki w gabinecie Cosmetic Art. Bardzo się cieszę, że tam trafiłam. Zostałam przyjęta bardzo serdecznie i od razu czułam się tam bardzo komfortowo. Panuje tam bardzo ciepła i serdeczna atmosfera, a usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Dlatego klientki wychodzą zawsze z uśmiechem i chętnie wracają. Pani Malwina ma ogromne doświadczenie dzięki czemu wykonuje swoją pracę bardzo sprawnie, a zarazem bardzo dokładnie. Jest osobą z powołaniem, podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Pani Malwina chętnie przekazywała mi swoją wiedzę i dzieliła się ze mną cennymi radami, umożliwiła mi zrealizowanie programu praktyk w pełni. Jestem bardzo zadowolona i jako przyszła kosmetolog polecam wszystkim gabinet Cosmetic Art.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Na ile wiarygodna jest negatywna opinia skoro ktoś kto RZEKOMO korzystał z usług p. Malwiny podpisuje się jako anonim? Zabiegi wykonywane przez p. Malwinę szczerze polecam. Właśnie najczęściej robię paznokcie i akurat p. Malwina jest przeciwniczką grubych paznokci, co do zarzutu o nierówności to w ogóle jest abstrakcją! Szczególnie polecam zabiegi kwasem hialuronowym jak np. powiększanie ust...wykonane przez p. Malwinę wyglądają naprawdę naturalnie, efekt super!!

 • AN
  3.0
  niezweryfikowany

  Niestety, nie polecam. Klimat w salonie bardzo przyjemny, ale jakość usług nie satysfakcjonuje. Paznokcie żelowe są grube i nierówne, wykonane niedokładnie, bez opilowania nadmiaru żelu. Efekt taki, że po DWOCH aplikacjach paznokcie miałam pękające niemal wszędzie, a pod żel podchodzili powietrze. Przykro mi to pisać, szczególnie, że pani Malwina jest przesympatyczna, ale niestety mam wrażenie, że wiekszosc opinii tu jest fałszywa bądź pisana przez panie, które nie miały nigdy dobrze wykonanych paznokci żelowych.

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Już wielokrotnie korzystałam z usług salonu, głównie w kontekście żelowania naturalnej płytki paznokcia. Jestem bardzo zadowolona z usług, ponieważ zabieg jest wykonywany stosunkowo szybko (około godzinki czasu) a przede wszystkim bardzo dokładnie i starannie. Paznokcie trzymają się nawet miesiąc bez konieczności poprawek (a pracuję w gastronomi i moje ręce co chwile lądują w bardzo ciepłej wodzie i nic im się nie dzieje). Ponadto Pani Malwina jest bardzo otwarta na propozycje zdobienia i zawsze stworzy coś nowego i pięknego. Co do czasu oczekiwania na wizytę, jeśli jest się choć troszkę elastycznym, to na pewno coś się znajdzie a koszt do jakości jest bardzo atrakcyjny.
  Serdecznie polecam!

 • NI
  4.0
  niezweryfikowany

  Chodzę do gabinetu COSMETIC ART już ponad rok i jestem bardzo zadowolona
  zarówno z zabiegów, jak i jakości ich wykonywania.
  W gabinecie jest przytulnie, czysto, panuje miła atmosfera. Właścicielka jest przesympatyczną osobą.

  Naprawdę wszystkim gorąco polecam gabinet COSMETIC ART.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.