GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ "AFRODYTA"

Norwida 6, 77-400 Złotów (Wejście do gabinetu pomiędzy Bankiem Santander a Bankiem Zachodnim WBK . I piętro, gdzie Centrum Podatkowe.)

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Afrodyta to miejsce, w którym rozkwita kobiece piękno. Stworzyliśmy je po to, aby każda z naszych klientek mogła poczuć się zadbana i atrakcyjna. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości, sprawdzone preparaty kosmetyczne, które pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów. Co ważne, troszczymy się o to, aby wszystkie zabiegi były przeprowadzane w przyjemnej, kameralnej atmosferze.

Każda wizyta w naszym salonie rozpoczyna się od wywiadu oraz diagnostyki skóry. Dopiero na tej podstawie wspólnie z klientką, dobieramy zabiegi, które przyniosą jak najlepsze efekty. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje różnego rodzaju usługi pielęgnacyjne. W Afrodycie przeprowadzamy zabiegi na twarz, okolice oczu i dekolt, troszczymy się o perfekcyjny wygląd dłoni i stóp, depilujemy, wykonujemy efektowne makijaże, a także odprężamy za pomocą masażu z elementami leczniczymi. Na zakończenie wizyty nasze klientki otrzymują cenne wskazówki w zakresie domowej pielęgnacji skóry, proponuje się im preparaty oraz techniki, które pozwolą osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do Krajenki. To niewielka miejscowość w Wielkopolsce położona w okolicy Złotowa. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Afrodyta zlokalizowany jest przy ul. Młyńskiej 5. Miło nam także poinformować, że na zabiegi w naszym salonie można umawiać się już za pomocą systemu rezerwacji online. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wszystkie usługi

5.0
99 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  Manicure japoński

  Właścicielka to osoba przemiła, serdeczna, ciepła a przy tym bardzo profesjonalna. Wszystkim serdecznie polecam.

 • KA
  5.0
  Oczyszczanie twarzy

  Polecam wszystkim serdecznie, profesjonalna obsługa, miła atmosfera.

 • AD
  5.0
  Henna brwi + depilacja woskiem

  Pani Kasia najlepsza we wszystkim tym co robi,polecam wszystkim.

 • BE
  5.0
  Depilacja brwi woskiem, Depilacja wąsika, Depilacja bródki, Oczyszczanie twarzy

  Jak zawsze atmosfera, opieka i zabieg na najwyższym poziomie. Dziękuję serdecznie.

 • AG
  5.0
  Manicure hybrydowy

  Zadowolenie i satysfakcja w 100% Jestem klientką od 3 lat i ZAWSZE jestem zachwycona! Absolutnie pełen profesjonalizm, zarówno świadczonych usług jak i obsługi klienta. Polecam!

Zespół

Obraz1
Katarzyna Brzezińska

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.