GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ "AFRODYTA"

Norwida 6, 77-400 Złotów (Wejście do gabinetu między 2 bankami (Bankiem Santander Consumer Bank i Santander Partner) I piętro, gdzie Centrum Podatkowe.)

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Afrodyta to miejsce, w którym rozkwita kobiece piękno. Stworzyliśmy je po to, aby każda z naszych klientek mogła poczuć się zadbana i atrakcyjna. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości, sprawdzone preparaty kosmetyczne, które pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów. Co ważne, troszczymy się o to, aby wszystkie zabiegi były przeprowadzane w przyjemnej, kameralnej atmosferze.

Każda wizyta w naszym salonie rozpoczyna się od wywiadu oraz diagnostyki skóry. Dopiero na tej podstawie wspólnie z klientką, dobieramy zabiegi, które przyniosą jak najlepsze efekty. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje różnego rodzaju usługi pielęgnacyjne. W Afrodycie przeprowadzamy zabiegi na twarz, okolice oczu i dekolt, troszczymy się o perfekcyjny wygląd dłoni i stóp, depilujemy, wykonujemy efektowne makijaże. Na zakończenie wizyty nasze klientki otrzymują cenne wskazówki w zakresie domowej pielęgnacji skóry, proponuje się im preparaty oraz techniki, które pozwolą osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do Złotowa. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Afrodyta zlokalizowany jest przy ul. Norwida 6. Miło nam także poinformować, że na zabiegi w naszym salonie można umawiać się już za pomocą systemu rezerwacji online. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wszystkie usługi

5.0
198 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  Henna brwi + regulacja pęsetą

  Jak zwykle wychodzę zadowolona od Pani Kasi:) Pełen profesjonalizm

 • MA
  5.0
  Pedicure frezarkowy z hybrydą

  Super! Jak zawsze!

 • SY
  5.0
  Regulacja brwi pęsetą

  Jak zawsze przemiła i profesjonalna pani Kasia

 • KS
  5.0
  Henna brwi + regulacja pęsetą

  Pani Kasia tryska pełnym profesjonalizmem, a na dodatek miła i pełna porad. Już się nie mogę doczekać mojej następnej wizyty :-)

 • GR
  5.0
  Henna brwi

  Jak zawsze pełne profesjonalizmu podejście i ja bardzo zadowolona, a o to właśnie chodzi. Polecam z całego serca.

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.