GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ "AFRODYTA"

Norwida 6, 77-400 Złotów (Wejście do gabinetu pomiędzy Bankiem Santander a Bankiem Zachodnim WBK . I piętro, gdzie Centrum Podatkowe.)

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Afrodyta to miejsce, w którym rozkwita kobiece piękno. Stworzyliśmy je po to, aby każda z naszych klientek mogła poczuć się zadbana i atrakcyjna. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości, sprawdzone preparaty kosmetyczne, które pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów. Co ważne, troszczymy się o to, aby wszystkie zabiegi były przeprowadzane w przyjemnej, kameralnej atmosferze.

Każda wizyta w naszym salonie rozpoczyna się od wywiadu oraz diagnostyki skóry. Dopiero na tej podstawie wspólnie z klientką, dobieramy zabiegi, które przyniosą jak najlepsze efekty. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje różnego rodzaju usługi pielęgnacyjne. W Afrodycie przeprowadzamy zabiegi na twarz, okolice oczu i dekolt, troszczymy się o perfekcyjny wygląd dłoni i stóp, depilujemy, wykonujemy efektowne makijaże, a także odprężamy za pomocą masażu z elementami leczniczymi. Na zakończenie wizyty nasze klientki otrzymują cenne wskazówki w zakresie domowej pielęgnacji skóry, proponuje się im preparaty oraz techniki, które pozwolą osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do Krajenki. To niewielka miejscowość w Wielkopolsce położona w okolicy Złotowa. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Afrodyta zlokalizowany jest przy ul. Młyńskiej 5. Miło nam także poinformować, że na zabiegi w naszym salonie można umawiać się już za pomocą systemu rezerwacji online. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wszystkie usługi

5.0
124 opinie

Opinie

 • AS
  5.0
  Mikrodermabrazja twarzy z kwasem migdałowym

  Pani Kasia jak zwykle profesjonalnie podeszła do zabiegu, z troską i dokładnością

 • SY
  5.0
  Regulacja brwi pensetą, Depilacja wąsika, Depilacja pach

  Nowa lokalizacja...gabinet wspaniały...a same zabiegi jak i podejście p.Kasi profesjonalne-oddana swojej pracy na 150 procent

 • KA
  5.0
  Depilacja brwi woskiem, Depilacja wąsika, Depilacja bródki

  Jak zawsze było miło i przyjemnie. Pani Kasia uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do swoich klientów.

 • AN
  5.0
  Depilacja bródki, Manicure hybrydowy

  Profesjonalizm i serdeczność. Do tego pani Kasia to lekarz od duszy...Polecam serdecznie

 • KR
  5.0
  Henna brwi + rzęs + depilacja woskiem, Depilacja wąsika, Depilacja bródki, Zabieg Couperose Stop

  jak zawsze miła atmosfera i pełna profeska

Zespół

Obraz1
Katarzyna Brzezińska

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.