U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Do każdego bonu dodajemy pierwszeństwo rezerwacji terminu!

Kup bon

Gabinet Kosmetyki Pielęgnacyjnej

ul. Jana III Sobieskiego 7, 58-260 Bielawa

Gabinet Kosmetyki Pielęgnacyjnej to gabinet, który prowadzę z pasją i zamiłowaniem. Uwielbiam nieść ludziom pomoc, sprawiać radość i wprowadzać w stan relaksu. Dlatego też w swoim gabinecie oferuję między innymi zabiegi pielęgnacyjne na twarz, masaże i profesjonalną pielęgnację stóp.
To, co wyróżnia Kosmetykę Profesjonalną to nie tylko profesjonalizm w pełnej okazałości, ale także bezpieczeństwo i higiena pracy, na którą kładę szczególny nacisk. Jako dyplomowana kosmetyczka i masażystka doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne dla moich klientów jest bezpieczeństwo i higieniczne wykonanie usługi. Moje doświadczenie oraz kierunek edukacji pozwolił na zdobycie odpowiedniej wiedzy i praktyk w perfekcyjnej dbałości o narzędzia. Nie tylko wiem, jakie stosować procedury i jak sprawdzić proces sterylizacji, aby zagwarantować bezpieczeństwo i higienę w swoim gabinecie, ale dodatkowo chętnie dzielę się tą wiedzą. Opracowałam rejestr sterylizacji parowej, który jest ogromną pomocą w dokumentacji procesów sterylizacji w gabinetach kosmetycznych. Chętnie prowadzę wykłady na konferencjach podologicznych czy kosmetycznych, co w 2018 roku zostało docenione. Wówczas, na konferencji Beauty Meeting w Warszawie otrzymałam tytuł Eksperta.
To moja duma, pasja i niezwykła radość, że mogę nieść pomoc i przyjemność wielu ludziom. Zachęcam więc do skorzystania z moich usług i odwiedzenia mojego gabinetu, który znajduje się na ul. Sobieskiego 7 w Bielawie.
Serdeczne zapraszam!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.