Gabinet Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna"

Al. Armii Krajowej 4B/5, Wrocław

Autoryzowany gabinet Mary Coth Paris.

4.7
105 opinii

Opinie

 • WM
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam ten salon. Jestem klientką od dawna jak i moja mama i koleżanki. Świetna atmosfera, skuteczne zabiegi na dobrych kosmetykach. Profesjonalne podejście do każdego zabiegu. Zawsze wychodzę po zabiegu piękniejsza i zrelaksowana.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny zakład kosmetyczny! Rewelacyjne zabiegi wykonywane z najwyższą starannością i na świetnych kosmetykach. Panie kosmetolog bardzo profesjonalnie wykonują zabiegi. Po każdym zabiegu widoczny efekt. Bardzo często tutaj bywam , zazwyczaj korzystam z zabiegow na twarz oraz ciało. Polecam wszystkim!

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wspaniałe miejsce! zabiegi na ciało wykonane w pełni profesjonalnie przy użyciu dobrej jakości kosmetyków. Zabiegi dla dwojga są cudowne, rewelacyjny masaż , świetny relaksujący klimat oraz świece dzięki czemu po zabiegu wyszliśmy mega zrelaksowani i zadowoleni. Wrócimy tam z pewnością.

 • KB
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja tez polecam ten salon :) Bardzo mnie ujęła życzliwość personelu, profesjonalne dobranie zabiegu i atmosferę. Wyszłam piękniejsza i zrelaksowana. Już jestem umówiona na następny. Nie mogę się doczekać :)!!

 • MP
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny salon!! W prezencie na 30ste urodziny dostałam od przyjaciółki voucher do tego salonu Zdecydowałam się w salonie na zabieg "Kawowe przyjemności" który zdecydowanie polecam!!! To był jeden z najbardziej trafionych prezentów. Po dobrym wrażeniu jaki salon na mnie zrobił z pewnością wrócę nie raz :)!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.