Przejdź do głównej zawartości

Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica

Na grobli 1a, 32-005 Niepołomice

Młodzieńczy wygląd bez efektu maski? Świeża, promienna skóra każdego dnia? Gładkie i jędrne ciało pomimo upływającego czasu? Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica stoi na straży Waszego atrakcyjnego wyglądu i pozostaje zawsze do Waszej dyspozycji. Świadczymy kompleksowe zabiegi na twarz i ciało, dostosowane do wieku, pory roku i Waszych indywidualnych cech. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług i Wasz osobisty komfort oddajemy Wam do użytku komfortowe wnętrza gabinetu i gwarantujemy miłą i przyjemną atmosferę. W naszej ofercie znajdziecie tylko najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i najskuteczniejsze specjalistyczne produkty.

Jesteśmy dla Was: doradzamy Wam to, co najlepsze, wspieramy Was w starannej pielęgnacji ciała, konsultujemy Wasze problemy i pomagamy Wam je rozwiązać. Zachęcamy do regularnych wizyt, które pozwalają nam wspólnie opracować staranny, długofalowy program pielęgnacyjny, przynoszący oszałamiające efekty. Właściwą pielęgnację skutecznie uzupełnią zabiegi medycyny estetycznej, a naturalne piękno podkreśli elegancki makijaż permanentny. Proponujemy odprężające masaże, które usuną napięcie i zwalczą dolegliwości bólowe.

Wszystkie zabiegi przeprowadzają prawdziwi profesjonaliści, których stale aktualizowana wiedza ugruntowana jest bogatym doświadczeniem zawodowym. Zapewniamy szerokie wsparcie około zabiegowe, pełne bezpieczeństwo i higienę zabiegów, jak również całkowitą dyskrecję.

Zapraszamy już dziś.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa