Gabinet Kosmetyczny „Puzderko Urody” Małgorzata Kryśkiewicz - Opinie

Dembowskiego 4 lok. 12, 02-784 Warszawa
3.7
3 opinie

Opinie

 • ZR
  1.0
  niezweryfikowany

  Radzę wszystkim uważać na umiejętności tej Pani. Mam tyle komplikacji po jej cudownym zabiegu że chirurdzy nie bardzo wiedzą czy da się naprawić stan mojej skóry. Miałam robiony peeling kawitacyjny po czym nagrzewanie laserem. To są zabiegi których nigdy się nie łączy nawet w odstępie kilku tygodni.Mam ścięczałą skórę,utratę tkanki tłuszczowej, porozciągane pory widoczne z 2 metrów, a skóra luźna jak galareta. A zostałam namówiona na 3 zabiegi w odstępie tygodniowym. Jestem załamana bo chirurg każe jeszcze czekać z naprawianiem bo etap pogarszania się jesze nie zakończył. Dodam że nie kupiłam pakietu z Grouponu tylko zapłaciłam pełną kwotę.

 • BT
  5.0
  niezweryfikowany

  Chciałbym znaleźć coś do czego mogłabym się doczepić... Ale jest to niemożliwe ! Pani Małgorzata oprócz tego, że jest osobą bardzo miłą i sympatyczną jest GENIALNA W SWOIM FACHU! Bywałam w różnych salonach gdzie nie ukrywam ; za duże pieniądze traktowano mnie przedmiotowo... Maseczka na twarz i ...."pani teraz poleży sobie" ( samo się zrobi).U Pani Małgosi nic się samo nie zrobi: jest profesjonalny ,solidny zabieg , informacja o nim i ogromna przyjemność! Polecam z całego serca.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Promowany przez salon zabieg faktycznie zadziałał. Trochę obawiałam się, że wydam pieniądze na marne, ale zabieg był wart tych pieniędzy. Pięknie wygładziłam zmarszczki, skóra uległa pełnemu liftingowi. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z procesem starzenia. Pozdrowionka