GABINET KOSMETYCZNY MONIKA - Opinie

Batorego 4/1b, 31-135 Kraków
5.0
3 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam. Przychodzę co miesiąc na hybrydy. Dobre wykonanie, są trwałe i odpowiada mi cena- z dodatkowymi zdobieniami na czterech palcach płacę 85-90zł. Córka chodzi regularnie na czyszczenie twarzy i kwas migdałowy. Cera poprawiła się jeszcze w pierwszym miesiącu.

 • SR
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam masaż pleców czekoladą. Profesjonalny. Żona była na hennie i masce liftingującej- i też była bardzo zadowolona. Podoba nam się samo miejsce, fajny, prywatny gabinet, a sama kosmetyczka miła, uśmiechnięta, rozmowna. Nie namawia na skorzystanie z dodatkowych zabiegów, nie jest nachalna jak w niektórych miejscach, po prostu robi swoje. Duży plus za niskie ceny. W centrum Krakowa ceny często są niebotyczne i nie każdy może sobie na to pozwolić.

 • JE
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam serdecznie gabinet Pani Moniki.Byłam już 2 razy. Robiłam hennę, maseczkę ziołową i zabieg pielęgnacyjny z algami. Bardzo sympatyczna, luźna atmosfera. Nawet nie zauważyłam jak minęły 2 godziny. Zabieg z algami - bomba. Skóra była nawilżona przez kilka dni, chętnie powtórzę. Za drugim razem zabrałam ze sobą 5-letnią córkę. Pani kosmetyczka zajmowała się mną a w tym czasie moja Mała się bawiła, Pani Monika dała Jej coś do rysowania. Później córka miała przebijane uszka. Mogła sobie sama wybrać wzór kolczyków (wybór był duży), Pani Monika wszystko Jej wytłumaczyła i szybciutko wykonała zabieg. Ma fajne podejście do dzieci, córcia się nie bała i dzielnie przetrwała te klika sekund. Nie było nawet kropli krwi. Po wszystkim Młoda mogła sobie wybrać w nagrodę kolorowe naklejki. Jest już 2 dni "po" i z uszkami kompletnie nic się nie dzieje. Nie są nawet zaczerwienione. Jestem bardzo zadowolona. To miejsce zaciszne, czyste, ceny nie zwalają z nóg. Pani jest młoda, energiczna, uśmiechnięta a co najważniejsze - profesjonalna. Będę wracać.