Gabinet kosmetyczny Malinowo - Opinie

os.Chrobrego 28G, 60-681 Poznań
4.3
6 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, wszystko wykonane bardzo starannie i profesjonalnie. Kosmetyczka bardzo miła i sympatyczna. Gabinet ok. Ceny bardzo przystępne. Napewno ponownie skorzystam z usług pani Asi

 • MP
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na masażu jestem bardzo zadowolona, napewno wrócę. Bardzo miła obsługa. Mega profesjonalne podejście do klienta. Zabieg wykonany bardzo starannie. Bardzo korzystna cena oraz elastyczne godziny otwarcia. polecam

 • ST
  3.0
  niezweryfikowany

  Robiłam Permamentne tuszowanie rzęs Semi. Rzęsy posklejane, przez co podrażniały powiekę, od ciągnięcia. Po czterech dniach poszłam ściągnąć do innego Salonu, gdzie Pani była w szoku, że ktoś mógł mi coś takiego zrobić i powiedziała, że bardzo dobrze, że przyszłam, bo straciłabym wszystkie rzęsy. A "tusz" nie był tuszem, tylko zwykłym klejem do rzęs. Porażka. 70 zł wyrzucone w błoto i cztery dni męki.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  hybrydowe malowanie paznokci u rąk + manicure.
  Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, do tego dokładna i szybka. Same zalety!!

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona, jestem bardzo zadowolona z przedłużania rzęs, nie wyglądają sztucznie tak jak u innych kosmetyczek. Poza tym bardzo sympatyczna Pani. Cena też nie za wysoka.

 • NI
  3.0
  niezweryfikowany

  Depilacja nóg + wąsik
  Depilacja strasznie niedokładna, zostały całe "połacie" włosów i pozostawionego wosku na nogach.
  Podobnie z wąsikiem. Dobrze, że byłam samochodem, bo jak spojrzałam w lusterko, to się przeraziłam ile wosku mam na twarzy.

  Poza tym strasznie krytykuje innych klientów. Jednak kosmetyczka powinna być osobą, której się ufa. Tej na pewno nie powinno się zaufać.