Gabinet Kosmetyczny "Magnolia" Monika Basara

Jana Pawła II 25b, 39-120 Sędziszów Małopolski (w tym samym budynku co drogeria i apteka)

Gabinet Kosmetyczny "MAGNOLIA" Monika Połeć to miejsce, z którego wyjdziesz odmieniona i odmłodzona. Zatroszczymy się tutaj o wszystkie aspekty urody i zadbamy o to, abyś poczuła się naprawdę zrelaksowana. Służymy kompleksowym doradztwem, a zakres proponowanych zabiegów zawsze dostosowujemy do twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

O wygląd i dobre samopoczucie naszych klientek dbamy kompleksowo. W Gabinecie Kosmetycznym "MAGNOLIA" Monika Połeć skorzystasz z usług takich jak:
Henna i regulacja
Depilacja woskiem
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz
Manicure
Pedicure
Masaż
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Makijaż
Przekłuwanie uszu dwoma pistoletami jednocześnie.
Obok Gabinetu Kosmetycznego skorzystasz również z usług fryzjera (koloryzacja, dekoloryzacja, strzyżenie, czesanie, pielęgnacja, modelowanie brody i wąsów).

Gabinet Kosmetyczny "MAGNOLIA" Monika Połeć to gabinet kosmetyczny, który cieszy się doskonałą opinią wśród klientów. O jego renomie decyduje przede wszystkim przyjazny, kompetentny i doświadczony personel. Podczas zabiegów wykorzystuje się tu tylko sprawdzone preparaty kosmetyczne najlepszych marek. To miejsce, w którym łatwo zapomnieć o codzienności.

W gabinecie kosmetycznym można kupić także zaproszenia upominkowe, upoważniające do skorzystania z konkretnych zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej. To sprawdzony pomysł na udany i zaskakujący prezent. Spraw przyjemność sobie lub bliskim!

Gabinet Kosmetyczny "MAGNOLIA" Monika Połeć znajduję się przy ul.Jana Pawła II 25B. Wejście główne znajduję się od wschodniej strony budynku, kierując się na 1 piętro - na przeciwko stomatologa.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.