Gabinet Kosmetyczny "MAGICZNY KĄCIK" - Opinie

ul.Dywizji Wołyńskiej 1/8, 80-041 Gdańsk
5.0
5 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dzisiaj z córcią na przekłuwaniu uszu i jestem bardzo miło zaskoczona super podejściem Pani kosmetyczki do dzieci, bardzo fachowa i szybka obsługa. Największą niespodzianką był dyplom dla dziecka za dzielne przekłucie uszu. Córeczka zachwycona, i z dumą wszystkim prezentowała dyplom jak i śliczne kolczyki. Gorąco polecam!!!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ultradźwięki. Dzięki tym zabiegom i doświadczeniu Pani Ani pozbyłam się łojotokowego zapalenia skóry. Dziękuję za każdą wizytę, za życzliwość i indywidualne podejście.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szeroki wachlarz usług, dobra porada. Polecam, korzystam już od paru lat!

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  W salonie kosmetycznym Magiczny Kącik czuję się za każdym razem doskonale.
  To miejsce, gdzie mogę na spokojnie odpocząć, odprężyć się, porozmawiać ze specjalistką w dziedzinie kosmetyki. Cieszę się, ze trafiłam na Panią Anię. Na tej ulicy jest mnóstwo różnorakich salonów kosmetycznych (przetestowałam praktycznie każdy), ale tak klimatycznego, tak nastrojowego i sympatycznego salonu z taką profesjonalistką nie ma nigdzie.
  Odwiedzam salonik regularnie w miarę potrzeby. Nie korzystam z żadnych skomplikowanych zabiegów, choć ostatnio zdecydowałam się na depilację woskiem. Myślałam, ze będzie bolesna, tak jak wszystkie koleżanki mi mówiły, ale się pozytywnie rozczarowałam.
  Pani Ania stosowała bardzo dobrej jakości wosk, bo na mojej wrażliwej skórze nie pojawiły się żadne podrażnienia i zaczerwienienia.
  Dużym atutem tego salonu jest również bogate wyposażenie, innowacyjne urządzenia i sprzęt, jak również aranżacja wnętrza, która po prostu przekonuje nawet tak wymagającego klienta, jakim jestem i ja.
  Jestem zadowolona z wszelakich usług kosmetycznych i szczerze prócz depilacji woskiem mogę polecić również masaż.
  W rękach Pani Ani czuję się pewnie, bezpiecznie i wygodnie.
  Jej gabinet jest nowoczesny, a intymna atmosfera sprzyja zabiegom kosmetycznym.
  Fajnie, że salon nie ma normowanych godzin - tym sposobem mogę umówić się na zupełnie indywidualną wizytę nawet późnym wieczorem.
  Nie mam nic więcej do dodania, może jednie tyle, ze w gabinecie Pani Ani czuję tak dobrze, że żal mi często stamtąd wychodzić.
  Jest tak cicho, spokojnie, a Pani Ania taka sympatyczna i życzliwa.
  Polecam

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wiem, że w okolicy jest wiele salonów, lecz ten jest moim zdaniem najlepszy. Sprzęt jest tu bardzo nowoczesny. Korzystałam z zabiegu sonoferezy i jestem pod ogromnym wrażeniem.