Gabinet Kosmetyczny Łożyńska Ewa - Opinie

Ul. Tysiąclecia 10, 09-400 Płock
4.9
12 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam, uslugi wykonywane profesjonalnie, bardzo starannie. Widoczne bardzo dobre efekty zabiegów. Atmosfera luźna, relaksujaca. Pani Ewa jest bardzo mila, zawód wykonuje z pasją, a z człowiekiem potrafi pogadać. Stara się doradzić i podpowiedzieć. Ma duże doświadczenie więc wie co robi.

 • KT
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet kosmetyczny schludny i przestronny.Panuje tu miła atmosfera.Pani Ewa jest uprzejma ,towarzyska i kompetentna.Wykonany zabieg na brwi i rzęsy oraz manicure wykonany jest dokładnie i dobrze.Niskie koszty zabiegów skłaniają do częstych wizyt w gabinecie Pani Ewy.Pozdrawiam i polecam.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, od ponad dwudziestu lat jestem stałą klientką Pani Ewy. Nikomu innemu nie powierzyłabym oczyszczania mojej twarzy.
  Gabinet jest przytulny , muzyka kojąca, a Pani Ewa mądra, urocza i zawsze uśmiechnięta.
  Przebywanie w gabinecie Pani Ewy to nie tylko chwile upiększania ale również doradztwo i poprawa samopoczucia. Dziękuje, że jest!

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ewa jest przemiłą osobą, kocha to co robi i robi to profesjonalnie. Gabinet przystosowany do wszelakich zabiegów, przy czym bardzo przytulny i czysty. Pani Ewa zawsze służy dobrą radą, lecz nie robi nic na siłę.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem wieloletnią klientką Pani Ewy, która jest niezwykle ciepłą, sympatyczną osobą, a przede wszystkim profesjonalistką w swoim zawodzie. W podejściu do klienta widać wieloletnie doświadczenie, dokładność i delikatność. Chodząc do gabinetu zawsze mam pewność, że wszystko jest czyste, narzędzia wysterylizowane. Polecam serdecznie….

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet godny polecenia, przytulny i czysty, pani Ewa przesympatyczna i bardzo profesjonalna, zawsze podpowie i doradzi( nie tylko w sprawach kosmetycznych). Regulacja brwi prawie bezbolesna, henna długo się utrzymuje.

 • WA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientką salonu od kilku lat. Pani Ewa - kosmetyczka jest bardzo profesjonalna i bardzo miła w obyciu z klientem. Zawsze uśmiechnięta, chętna w doradztwie. Pobyt w gabinecie jest dla również ucztą nie tylko w poprawieniu
  samopoczucia wynikającego z dokonanego zabiegu ale i mojej duszy.

 • BO
  5.0
  niezweryfikowany

  zabiegi wykonywane przez rozsądną kosmetyczkę z dużym doświadczeniem; nie robi nic na siłę; doradza jak najlepsza przyjaciółka, oczywiście w sprawach kosmetycznych; ceny usług przystępne; polecam pielęgnację dłoni i stóp, regulację brwi, hennę, oczyszczanie twarzy.

 • DA
  4.0
  niezweryfikowany

  Miły i przyjazny gabinet z profesjonalną obsługą i podejściem do klienta. Pani Ewa bardzo sympatyczna.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi w gabinecie Pani Ewy są wykonywane profesjonalnie i bardzo starannie. Oczyszczanie Twarzy dokładne i delikatne . Twarz po zabiegu wygląda dobrze i nie straszy :) Regulacja brwi i henna precyzyjna i prawie bezbolesna. Polecam gorąco. Gabinet czysty i bardzo przytulny a Pani Ewa bardzo sympatyczna , urocza i profesjonalna. Asia

 • TO
  5.0
  niezweryfikowany

  Nikomu innemu nie powierzyłbym oczyszczania twarzy. Delikatnie i dokładnie. Perfekcyjne. Na pewno wrócę i będę polecał każdemu.

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Każdy zabieg wykonywany jest bardzo dobrze. Na przykład regulacja brwi jest niemalże bezbolesna, a henna robiona bardzo precyzyjnie. Sama Pani kosmetyczka jest godna polecenia, miła i uprzyjemnia usługi rozmową. Polecam. :)