Gabinet Kosmetyczny Kader Małgorzata - Opinie

Ul. Wielka 24/25/8, 61-775 Poznań
4.6
5 opinii

Opinie

 • IW
  4.0
  niezweryfikowany

  Usługi na najwyższym poziomie. Gabinet kameralny z miłą atmosferą. Małgosia zawsze jest miła, uśmiechnięta z poczuciem humoru. Zawsze doradzi. Jest niezastąpiona. Często korzystam i to od wielu lat. Wychodzę zawsze zadowolona, uśmiechnięta i zrelaksowana. I nie mogę doczekać się następnej wizyty.
  Gorąco polecam

 • GE
  5.0
  niezweryfikowany

  Z usług tego gabinetu korzystam od 20 lat. Małgosia jest osobą nieustannie poszukującą nowości nie tylko w kosmetologii. Jej dewizą jest "nie zrobię nikomu tego, czego nie zrobiłabym sobie". Ten gabinet jest nie tylko miejscem fachowego doradztwa i profesjonalnych usług, ale także oazą relaksu.

 • DO
  4.0
  niezweryfikowany

  Bardzo fachowa i doswiadczona kosmetyczka,juz po pierwszej wizicie mialam efekty,ile razy odwiedze Polske zamowie tu wizyte odmladzajaca!!!!!!

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Mam 40 lat, w gabinecie P.Małgorzaty "odświeżam" się od paru lat i jestem bardzo zadowolona, nie wyglądam na swoje lata i to właśnie dzięki niej- świetnie doradza w sprawie najnowszych zabiegów i wie co jest potrzebne mojej skórze. Szczerze polecam, na dodatek ceny przystępne.

 • AJ
  5.0
  niezweryfikowany

  duża oferta(nie muszę szukać w innych miejscach zabiegu którego akurat potrzebuję).