Gabinet Kosmetyczny Ewa - Opinie

1 Maja 9/51, 06-200 Maków Mazowiecki
5.0
9 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Z przyjemnością wystawiam tą opinię, bo z tego gabinetu zawsze wychodzę zadowolona. Miła atmosfera a do tego pełen profesjonalizm. Profesjonalnie wykonane zabiegi, fachowa obsługa i przyjazny klimat.

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  W gabinecie Pani Ewy panuje bardzo przyjazna i miła atmosfera. Pani Ewa jest profesjonalistką i dlatego nie obawiałam się wykonać u niej zabiegów, które wiążą się z powierzonym zaufaniem oraz dyskrecją. Polecam !!!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Do tego gabinetu kosmetycznego trafiłam dopiero niedawno, ale jestem pewna, że już nie będę szukała innego. Czysto, miło i profesjonalnie. Zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Gabinet Kosmetyczny Ewa :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  W ubiegłym miesiącu poddałam się zabiegowi na twarz i szyję. Efekt super! Zmarszczki spłycone, twarz rozjaśniona a skóra widocznie gęściejsza. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jak zwykle wspaniała. Polecam wszystkim !!!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  W tym gabinecie spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą. Wizyta była dla mnie ogromną formą relaksu. Polecam każdemu kto chce swoją twarz oddać w ręce profesjonalisty. Dziękuję za ekstra zabieg, za dobór super kosmetyków i poświęcony czas! Do zobaczenia na następnej wizycie! Polecam Wszystkim!

 • UR
  5.0
  niezweryfikowany

  Decyzja o skorzystaniu z usług tego gabinetu była jedną z najbardziej trafionych! Doświadczenie i profesjonalizm - te określenia w pełni opisują to, co spotkałam w gabinecie. Pełny wywiad zdrowotny, wskazówki, zaproponowane zabiegi, pielęgnacja domowa, suplementacja i dieta sprawiły, że już widoczna jest poprawa stanu mojej skóry. Wszystkim niezdecydowanym polecam, bo naprawdę warto!

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon jest bardzo przytulny i jest miła atmosfera. Pani Ewa jest bardzo profesjonalna i się naprawdę stara jak najlepiej przy każdym zabiegu. Widać, że to jej pasja! Myślę, że w końcu znalazłam gabinet do którego będę mogła często powracać. Wiem, że będę zadowolona za każdym razem.
  Polecam!!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam gabinet! Miałam przyjemność korzystania z kilku zabiegów: oczyszczania twarzy, henny i regulacji brwi i innych pielęgnacyjnych zabiegów. Za każdym razem doświadczam fachowej obsługi i życzliwego podejścia do klienta. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznej usługi, komfortu. Pani służy swoją radą i rzetelną wiedzą. Czuje się w tym miejscu wyjątkowo za każdym razem podczas każdej usługi! Gorąco polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Widać, że Panie, które tu pracują mają duże doświadczenie, przekłada się to na super zabiegi a szczególnie chwalę sobie zabiegi mezoterapii i fal radiowych.
  Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystam. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć, podczas zabiegów, lubię te chwile relaksu. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.