Gabinet kosmetyczny Ewa Kowalska - Opinions

KALISKA 100, 87-800 WLOCLAWEK
4.3
9 opinii

Opinie

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Już drugi raz przebijałam u was ucho. Bardzo dziękuję za przemiłe i profesjonalne wykonanie usługi. Następnym razem też u was będę przebijać! Z pozdrowieniami dla pana, który mi wykonał drugie przebicie! POLECAM!

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Siedząc dziś w pracy myślałam sobie o moim gabinecie ze dawno nie byłam. I juz się stesknilam za jakims fajnym profesjonalnym zabiegiem i relaksem jaki każdy tam dostaje. Nie wspomnę o pani Ewie z którą bardzo miło się przebywa. Poza tym regularne zabiegi pozwalają cieszyć się ze zdrowej cery. Polecam

 • EK
  5.0
  niezweryfikowany

  Z niedowierzaniem przeczytałam poprzednią - negatywną opinię. W odpowiedzi pragnę poinformować wszystkich czytelników tego serwisu, że osoba ta nigdy nie była w moim gabinecie, nigdy nie miała miejsca opisana tam sytuacja . Jest to z pewnością jakieś nieporozumienie lub celowe działanie nieuczciwej konkurencji , której celem zapewne jest deprecjonowanie dobrej opinii mojego gabinetu.
  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na zabiegi. Ewa Kowalska

 • EM
  4.0
  niezweryfikowany

  Miałam zabieg laserowego usunięcia owłosienia. Przed wizytą Pani Ewa obejrzała moją skórę wyceniła koszt zabiegu na 600 zł po zabiegu okazało się, że muszę zapłacić 850 zł. Na dodatek na początku stwierdziła że wystarczą 4 zabiegi potem zmieniła zdanie i z 4 zrobiło się 10. Koszt wszystkich zabiegów wyniósł by 8500 zl- przeszczep skóry jest tańszy!! Nie polecam

 • WA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ! Jestem klientka gabinetu od wielu lat. Jakosc zabiegow, efekty i profesjonalizm p. Ewy sprawia ze zawsze wracam z wielka przyjemnoscia. Pomimo, ze nie mieszkam juz we Wloclawku, odwiedzam gabinet przynajmniej raz w miesiacu... Teraz rowniez z mezem, bo zabiegi dla panow sa znakomite!
  Serdecznie polecam !

 • EJ
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalne usługi kosmetyczne. Jest to jedyna kosmetyczka, w której ręce oddaje się bez zastrzeżeń. Wiem, że dobierze zabieg do mojego typu skóry i nigdy nie naciągnie na coś co jest niepotrzebne. To jedyny gabinet, w którym po zabiegu nie miałam podrażnionej skóry. Sam gabinet pięknie urządzony, sama przyjemność. Do tego możliwość skorzystania z manicure i pedicure z zachowaniem najwyższych standardów czystości! Polecam!

 • WK
  3.0
  niezweryfikowany

  Chyba pomyliła Pani gabinety?! U P. Ewy nie zostawia się obuwia przed drzwiami! Co za absurd! Pani Ewa Kowalska jest profesjonalistką, potrafi doradzić i zastosować zabiegi w zależności od potrzeby klienta. W przypadku P. Ewy cena = jakość wykonywanego zabiegu, co wynika z wiedzy, doświadczenia oraz stosowanych preparatów kosmetycznych z najwyższej półki. P. Ewa jest pewna siebie, ponieważ wie co robi! Szczerze polecam.

 • KL
  4.0
  niezweryfikowany

  Pani Ewa raczej miła, ale nastawiona na proponowanie drogich zabiegów. Kosmetyczka dla snobów. Sama za taką uchodzi. Na salony pani Ewy w butach nie można wejść, i tak dziw , że już przy drzwiach nie trzeba ich zdejmować albo zakładać ochraniaczy na buty. Potrafi być zadufana w sobie, osoba nie dla przeciętnej klienteli. Naciąga na drogie zabiegi. Takie same zabiegi w milszej atmosferze i z bardziej profesjonalnym podejściem można zrobić w innych gabinetach. Przereklamowana. Klienta jest od drzwi zmierzona jak się ubrała. Zdarzają się Pani Ewie poparzenia woskiem przy regulacji brwi, zapomni poinformować klientkę że po np takim zabiegu nie wolno się opalać hhmmm może to celowe bo potem może klientka przychodzić na usuwanie przebarwień... sprytne

 • KL
  3.0
  niezweryfikowany

  Wszystko by było dobrze gdy nie podejście pani Ewy.