Gabinet Kosmetyczny Esencja Urody - Opinie

Ul. Przyjaźni 34c, 53-030 Wrocław
5.0
3 opinie

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z pomocy pani Marty już kilkukrotnie. Były to m.in. peelingi kawitacyjne, peeling kwasem migdałowym, a także pedicure czy depilacja woskiem. Za każdym razem byłam fachowo i bardzo miło traktowana. Zabiegi przebiegają w przyjemnej atmosferze, można się zrelaksować i zaufać pani kosmetolog, ponieważ dużą wagę przykłada do higieny oraz bezpieczeństwa klientów. Przeprowadzany jest wstępny wywiad i można liczyć na odpowiednie dobranie zabiegów.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Fachowa obsługa Pierwszy raz spotkałam Pania która zna się na tym co robi - a w swoim życiu odwiedziłam "parę" gabinetów. Zabieg kwasami rewelacyjny Skóra po nim nieziemska. ;]
  Pani daje świetne rady przy czym daje full kontakt do siebie w razie jakichkolwiek pytań. Wielka dbałość o klienta co niestety w Polsce jest rzadkością. Ale tutaj jest 100% satysfakcji w dobrze wydane pieniądze. POLECAM !

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na peelingu kawitacyjnym, pierwszy raz ktoś mnie w ogóle o przeciwwskazania zapytał. Zabieg w miłej atmosferze, gabinet niewielki, ale bardzo przytulny, a ceny bardzo przystępne. Osoby, które poszukują luksusu może nie będą do końca zadowolone, ale zwyczajna kobieta poczuje się dopieszczona. Boski masaż. Duży plus i wielkie dzięki za zajęcie się moim wrastającym paznokciem, pomogło :)