Gabinet Kosmetyczny Doris Dorota Rybak - Opinions

ul.Kard.S.Wyszyńskiego 20, 10-455 Olsztyn
5.0
5 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jakiś czas temu postanowiłam zrobić brwi metodą microbladingu.,Z wykonanej usługi jestem bardzo zadowolona, skóra goiła się bardzo szybko ponieważ zostałam obszernie poinformowana o tym jak i co będzie się działo na każdym etapie zabiegu oraz po zabiegu.Wszystko było bardzo profesjonalnie wykonane,począwszy od wywiadu,po zalecenia po zabiegu. Z całą odpowiedzialnością polecam Gabinet Kosmetyczny Doris i panią Paulinę ze Studia Urody Beautycan, która wykonuje tam część swoich usług. Polecam zadowolona Kasia.

 • S2
  5.0
  niezweryfikowany

  Moja opinia skierowana jest do wszystkich mężczyzn,którzy uważają, że pójście do kosmetyczki to ujma i ..... Miałem ogromny problem z trądzikiem leczyłem się u dermatologa ale dopiero kiedy moja dziewczyna zaprowadziła mnie do swojej kosmetyczki mój koszmar pryszczy odszedł w zapomnienie.Pani Dorota to kosmetyczka z długim stażem zawodowym wiem to od swojej dziewczyny i jej mamy , bo regularnie korzystają z usług gabinetu.Pani Dorota poprowadziła i nauczyła mnie jak należy dbać o cerę.Przeszedłem koszmar oczyszczania manualnego, ale warto było cierpieć, a później były ultradźwięki i jakieś kwasy, żeby zlikwidować blizny.Teraz mam skórę, na której sporadycznie coś się pojawia.Proszę docenić moje wyznanie, bo jako mężczyzna trochę głupio mi o tym pisać ale dziękuję mojej dziewczynie i Pani, która mi pomogła.Polecam wszystkim.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Przemiła atmosfera. Ceny przystępne, obsługa na wysokim poziomie. W razie wątpliwości zawsze uzyskuje wyczerpującą odpowiedź. No i przede wszystkim w gabinecie jest czysto, widać, że dbają o to. A i nawet jest solarium, więc jak ktoś ma ochotę się "podkoloryzować", to nie ma problemu. Z mini siłowni też można skorzystać. Szczerze polecam :)

 • SK
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobry gabinet.Jakość usług,obsługa,ceny na wysokim poziomie.Można skorzystać z promocji na wybrane zabiegi.Polecam.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam.