Gabinet Kosmetologii i Podologii

TRZY STAWY 4A, 43-100 Tychy

Założycielką salonu kosmetycznego La Perla jest Karolina Nowak-Grabarz, doświadczony kosmetolog i wielbicielka naturalnego piękna i promotorka mądrego dbania o siebie i swoją urodę. Gabinet skupia najlepszych specjalistów branży estetycznej w Tychach. Naszym celem jest Państwa zadowolenie z własnego wyglądu i dobre samopoczucie.

Troszczymy się o Waszą skórę twarzy i ciała poprzez liczne i różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające i upiększające. Tworzymy modne i wyrafinowane stylizacje paznokci dłoni i stóp. Dodajemy Wam splendoru i uroku, dbając o elegancką i trwałą oprawę oczu. Umożliwiamy Wam relaks zupełny w czasie masażu metodą dobraną dla Państwa oczekiwań. Skutecznie usuwamy zbędne owłosienie i dajemy Wam szansę oddechu od domowych sposobów depilacji. Talent, pasja i skrupulatność to cechy, które wyróżniają nas wśród konkurencji. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w oparciu o specjalistyczne dermokosmetyki najwyższej jakości i przy użyciu urządzeń najnowszej generacji (m.in. skuteczne i bezpieczne lasery nieinwazyjne).

Jesteśmy partnerem marki CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics. W gabinecie istnieje możliwość zakupu preparatów do pielęgnacji domowej, które wzmacniają i dopełniają działanie profesjonalnych zabiegów dermokosmetycznych. Naszą ofertę uzupełniają bony upominkowe, które stanowią elegancki i zawsze trafiony prezent dla Państwa bliskich, niezależnie od okazji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w Tychach, na ul. Trzy Stawy 4A, w pobliżu Parku Północnego.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Zwierzęta dozwolone

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.