GABINET KOSMETOLOGICZNY KAMILJA

Wawrzyniaka 9, 53-022 Wrocław

Szyja Cutera Titan

  • Szyja Cutera Titan 30 min
    399 zł
    Rezerwuj


ZABIEG TITAN


 

 Titan to pierwsze na świecie zastosowanie światła w celu uzyskania bardziej napiętej i elastycznej skóry. Titan podgrzewa skórę, stymulując wzrost kolagenu, przy równoczesnym, ciągłym chłodzeniu zintegrowanemu w rączce zabiegowej. Rezultatem jest zwarta, młodo wyglądająca skóra.


 JAK DZIAŁA TITAN FIRMY CUTERA?

Titan wykorzystuje bezpieczne światło podczerwone do podgrzania skóry właściwej głęboko pod naskórkiem. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, w wyniku czego skóra staje się bardziej napięta. Podczas zabiegu powierzchnia skóry chroniona jest poprzez ciągłe chłodzenie zintegrowane w rączce zabiegowej. Wzrost nowego kolagenu jest postępujący i prowadzi do zwiększenia napięcia i elastyczności skóry, jak również wygładzenia zmarszczek. 

 

 

Co wyróżnia Titan od innych zabiegów?
Titan wykorzystuje energię światła, ponieważ gwarantuje ona bardziej jednolitą dystrybucję energii cieplnej dostarczanej do skóry w porównaniu z innymi urządzeniami opartymi np. na technologii RF (radiofrekwencji).

Na które obszary ciała Titan działa najlepiej?
Titan przeznaczony jest na wszystkie obszary ciała, które wykazują luźną skórę. Szczególnie dobrze sprawdza się w napinaniu skóry wokół linii żuchwy, pod brodą i w obrębie podbródka, na brzuchu oraz na ramionach.  

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Titan?
Technologia podgrzewania tkanki poniżej powierzchni skóry wykorzystana w urządzeniu Titan pozwala na leczenie wszystkich typów skóry, niezależnie od wieku pacjenta.

Ilu zabiegów będę potrzebował?  
U niektórych pacjentów bardzo dobre wyniki uzyskiwane są już po pierwszym zabiegu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, liczbę i częstotliwość zabiegów Titan ustala lekarz prowadzący na podstawie oględzin stanu skóry pacjenta.

Co dzieje się po zabiegu? Skutki uboczne?
Bezpośrednio po zabiegu na obszarze zabiegowym może wystąpić delikatne zaczerwienienie i opuchlizna, które powinny ustąpić po kilku godzinach. Aby otrzymać pełne informacje na temat możliwych skutków ubocznych, należy skonsultować się z lekarzem.

Kiedy będą widoczne rezultaty?
U niektórych pacjentów rezultaty stają się widoczne bezpośrednio po zabiegu. Jednakże w większości przypadków rezultaty pojawiają się stopniowo przez kolejnych 6 miesięcy, w miarę wzrostu nowego kolagenu.

Jakie są odczucia podczas zabiegu?
Każdy impuls Titan powoduje krótkotrwałe odczucie gorąca. Wielu pacjentów poddaje się zabiegowi bez znieczulenia, które nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu i może być stosowane w celu poprawy komfortu pacjenta.

Czy zabieg Titan jest zabiegiem potwierdzonym badaniami?
Titan został starannie przetestowany w klinikach na całym świecie. Posiada certyfikaty uznające jego działania w Europie, Kanadzie i USA.

 
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.