Gabinet Kosmetologiczny Elżbieta Szczepańska - Opinie

Szczecin
5.0
12 opinii

Opinie

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Ładnie zrobione hybrydy, starannie, czysto, pilniki za każdym razem używane nowe, gabinet ładny, zgadzam się z pozostałymi opiniami, muzyka relaksująca, a nie jakieś okropne radio, naprawdę można odpocząć, atmosfera przyjazna.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam, skorzystałam z usług kilka razy i polecam. Pani Kosmetolog bardzo miła, młoda osoba z dużą wiedzą. Zabiegi pielęgnacyjne super, wskazówki do domu. Zachęcona opiniami o brwiach skorzystałam z henny i regulacji również jestem zadowolona. Pierwszy raz miałam wykonywane zabiegi z taką dokładnością. Polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne wykonywane zabiegi pielęgnacyjne, duża dokładność, duża wiedza. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych mi zabiegów. Gabinet bardzo klimatyczny, panuje miła atmosfera relaksu. Pani Ela bardzo miła. Polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zachęcona opiniami wybrałam się na microblading, polecam i jestem zadowolona. Przyjemna atmosfera, przy takim zabiegu nawet relaksująca. Dostałam coś do picia. Nawet udało mi się skorzystać z manicure hybrydowego. Ładnie równiutko wykonany, ładne kolory do wyboru. Gabinet czysty, ładny. Polecam nic dodać nic ująć. Brwi oraz paznokcie gdzie nie pójdę każdy komplementuje.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Skusiłam się na brwi Microblading i jestem bardzo zadowolona, w końcu mam brwi, piękne są. Wszystkim cierpiącym na brak brwi albo na małą ich ilość polecam. Efekt naturalny, nie chciałam, żeby były mocno widoczne, jest idealnie. Jestem szczęśliwa, a Pani Eli serdecznie dziękuję. Polecam!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na zabiegu pielęgnacyjnym i jestem bardzo zadowolona!!! Pani mi doradziła co powinnam stosować do pielęgnacji! Zostało mi zaproponowane coś do picia. Przyjemna muzyka. Profesjonalne, spokojne podejście do klienta. Polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Umówiłam się do gabinetu na zabieg pielęgnacyjny, hennę i regulację brwi. Przyszłam wcześniej, ale nie musiałam czekać bo Pani miała czas i mnie przyjęła. Została mi zrobiona herbata, w gabinecie panuje fajna atmosfera, przyjemna muzyka. Jestem bardzo zadowolona z henny, regulacji, z zabiegu także. Polecam wszystkim z całego serca! Warto!

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Makijaż ślubny piękny, bardzo trwały, trzymał się tak jak powinien na zdjęciach też wyszedł pięknie, przede wszystkim nie rozmazał się, rzęsy się również trzymały! Cieszę się, że tu trafiłam! Pyszna herbata, miła obsługa i pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona, szczerze polecam.

 • DA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dzisiaj skorzystałam z usług gabinetu i jestem zadowolona, zdecydowałam się na hennę brwi i rzęs i regulację brwi, Pani kosmetyczka poświęca dużo czasu, nie patrzy na zegarek, jest luźna atmosfera, najpierw wysłucha, później wytłumaczy, nie robi tak jak chce, same plusy!

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Usługa wykonana profesjonalnie. Jestem zadowolona z wykonanej henny, regulacji brwi i dziennego makijażu. Makijaż nie rozmazal się. Salon jest bardzo ładny. Jest miejsce do czekania. Muzyka relaksująca powoduje wyciszenie i relaks. Fajne miejsce i miła pani Kosmetologii.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Chodzę do tego gabinetu na hennę i regulację brwi. Miałam robioną serie masaży bańką chińską na cellulit, z efektów jestem zadowolona starczyło 8 zabiegów, a myślałam, że nigdy nie uzyskam takiego efektu z całego serca mogę polecić. Miła obsługa, salon klimatyczny, przyjemna muzyka.

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na zabiegu makijażu permanentnego brwi, jestem zadowolona z efektu
  kosmetyczka dobrała odpowiedni kształt brwi, barwnik i dobrze wykonała swoja robotę - ładny salon, miła Pani zna się na rzeczy