Gabinet Kosmetologiczny Elżbieta Szczepańska

Szczecin
5.0
12 opinii

Opinie

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Ładnie zrobione hybrydy, starannie, czysto, pilniki za każdym razem używane nowe, gabinet ładny, zgadzam się z pozostałymi opiniami, muzyka relaksująca, a nie jakieś okropne radio, naprawdę można odpocząć, atmosfera przyjazna.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam, skorzystałam z usług kilka razy i polecam. Pani Kosmetolog bardzo miła, młoda osoba z dużą wiedzą. Zabiegi pielęgnacyjne super, wskazówki do domu. Zachęcona opiniami o brwiach skorzystałam z henny i regulacji również jestem zadowolona. Pierwszy raz miałam wykonywane zabiegi z taką dokładnością. Polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne wykonywane zabiegi pielęgnacyjne, duża dokładność, duża wiedza. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych mi zabiegów. Gabinet bardzo klimatyczny, panuje miła atmosfera relaksu. Pani Ela bardzo miła. Polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zachęcona opiniami wybrałam się na microblading, polecam i jestem zadowolona. Przyjemna atmosfera, przy takim zabiegu nawet relaksująca. Dostałam coś do picia. Nawet udało mi się skorzystać z manicure hybrydowego. Ładnie równiutko wykonany, ładne kolory do wyboru. Gabinet czysty, ładny. Polecam nic dodać nic ująć. Brwi oraz paznokcie gdzie nie pójdę każdy komplementuje.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Skusiłam się na brwi Microblading i jestem bardzo zadowolona, w końcu mam brwi, piękne są. Wszystkim cierpiącym na brak brwi albo na małą ich ilość polecam. Efekt naturalny, nie chciałam, żeby były mocno widoczne, jest idealnie. Jestem szczęśliwa, a Pani Eli serdecznie dziękuję. Polecam!

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.