Przejdź do głównej zawartości

Gabinet JoliQue

Niepodległości 4/12, 21-040 Świdnik (obok szpitala)

Sympatyczny, profesjonalny i pomocny zespół. Gustowne, wygodne wnętrza. Wyjątkowa atmosfera. Czy można chcieć czegoś więcej? Jeśli masz ochotę skorzystać z wyjątkowych usług kosmetologicznych lub wystylizować rzęsy i paznokcie, wybierz się do Jolique. Salon urody położony jest w Świdniku przy ul. Niepodległości 4/12. Można do niego wejść po schodach od strony ul. Niepodległości.

Oferta usług, które świadczone są w salonie Jolique, jest bardzo zróżnicowana. Z pewnością warto zdecydować się tu na innowacyjne zabiegi kosmetologiczne, które wyraźnie poprawią kondycję cery. Polecamy przede wszystkim peeling tlenowo-wodny (popularnie nazywany oxybrazją), terapię przeciwtrądzikową i mezoterapię bezigłową. Można skorzystać tu także z różnorodnych usług pielęgnacyjnych na twarz, dostosowanych do różnych rodzajów cery, a także przedłużania i zagęszczania rzęs, makijażu wieczorowego, depilacji, epilacji oraz manicure’u i pedicure’u. Stylistki paznokci potrafią namalować na płytkach niesamowite wzory. Podczas wszystkich zabiegów pracownicy Jolique w szczególny sposób dbają o higienę i pełen komfort klientów.

Klientki salonu mogą liczyć także na specjalistyczne doradztwo. Kosmetyczki i wizażystki chętnie pomogą w rozwiązaniu problemów, a także polecą odpowiednie preparaty pielęgnacyjne. Na wizyty w salonie urody Jolique można umawiać się za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji. Serdecznie zapraszamy!