Gabinet Ingenium

Przejdź do głównej zawartości

Gabinet Ingenium

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Endermologia LPG - Pakiet 10 zabiegów na całe ciało + kostium gratis

  • cena standardowa 60 min
    960 zł
    Rezerwuj

Endermologia - to zabieg który pokochasz!

Jeśli sen z powiek spędza Ci cellulit, wiotka skóra czy nadmiar tkanki tłuszczowej - wybierz się do nas na endermologie.

Dzięki zabiegom endermologii nie tylko uwolnisz się od cellulitu i ujędrnisz skórę ale również wymodelujesz problematyczne strefy ciałą jak: uda, ramiona, plecy czy brzuch.

Twoje Ciało stanie się jędrne a pomarańczowa skórka na udach czy uporczywe "boczki" będą już tylko wspomnieniem.

Na czym polega zabieg endermologii?

Zabieg endermologii polega na wykonaniu specjalistycznego lipomasażu podciśnieniowego. Dzięki indywidualnie dobranemu, dla każdego klienta/klientki programowi terapeutycznemu możemy w trakcie zabiegu skutecznie i bezpiecznie wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit, ujędrnić skórę oraz zregenerować mięśnie. Podczas zabiegu klientka/klient ma na sobie specjalny kombinezon, dzięki któremu zabieg jest niezwykle higieniczny i komfortowy. Pracujemy na oryginalnym urządzeniu CELLU M6 ® KEYMODULE TM, co gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów, jest to sprzed medyczny a nie tylko kosmetyczny. Skuteczność endermologii potwierdza ponad 110 badań klinicznych przeprowadzonych w renomowanych ośrodkach badawczych na całym świecie.

Endermologia jest metodą polecaną przez lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych!

Jak wygląda i ile trwa zabieg?

Przed zabiegiem klientka/klient przebiera się w specjalny, osobisty kostium do masażu. (Kostium jest dodawany gratis przy zakupie pakietu zabiegów, w przypadku pojedynczego zabiegu należy dokupić kostium).

Następnie w zależności od wskazań i indywidualnych zaleceń, terapeuta dobiera odpowiednie parametry zabiegu i wykonuje za pomocą specjalnej głowicy endrmologie. Zabieg trwający 45 minut pozwala nam optymalnie wykorzystać możliwości urządzenia, w zależności od Twoich potrzeb. Możemy w tym czasie nie tylko wymodelować brzuch, uda, pośladki ale też ujędrnić ramiona oraz wspaniale rozluźnić zmęczone mięśnie pleców. Dzięki 45 minutowemu zabiegowi endermologii zadbasz nie tylko o swoją urodę i zdrowie ale również wspaniale się odprężysz i zrelaksujesz.

Już po pierwszym zabiegu odczujesz efekty działania silnego drenażu limfatycznego w postaci uczucia lekkości, większej jędrności skóry i odprężenia, jednak aby uzyskać optymalne rezultaty zalecamy wykonać serię zabiegów ( ok. 10) z częstotliwością 2-3 zabiegi w tygodniu.

Efekty zabiegu endermologii:

- wymodelowanie sylwetki

- redukcja cellulitu

- rozbicie tkanki tłuszczowej

- ujędrnianie skóry

- regeneracja mięśni

- zmniejszenie obrzęków i zastojów limfatycznych

- rehabilitacja po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

- powrót do sylwetki sprzed ciąży

- uelastycznienie blizn

- relaks i odprężenie

Przeciwwskazania:

a) ogólne

korykosteroidy powyżej 6 miesięcy, nowotwory, ciąża, stany zapalne i infekcje, ostre choroby nerek.

b) miejscowe (zabieg można wykonać z pominięciem zajętych obszarów)

przepuklina, tłuszczaki, guzki, naczyniaki, operacje żył (do 2 . miesięcy po zabiegu), implany, duże zmiany barwnikowe, kolczyki, blizny w stanie zapalnym.