Gabinet Dermatologiczny

Robotnicza 16a/11, 49-300 Brzeg

Twoja skóra wymaga wyjątkowej pielęgnacji? Pozwól, aby zadbał się o nią prawdziwy ekspert. Odwiedź Gabinet Dermatologiczny, który zlokalizowany jest w Brzegu przy ul. Robotniczej16a/11. Tutaj o zdrowie pacjentów troszczy się lek. med. Sławomir Kęcki, specjalista w zakresie leczenia chorób skóry oraz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jego wiedza oraz umiejętności zostały potwierdzone wieloma certyfikatami oraz przychylnymi opiniami pacjentów.

Gabinet Dermatologiczny w Brzegu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak krioterapia zmian skórnych, botoks, usuwanie zmarszczek oraz przebarwień za pomocą lasera frakcyjnego, powiększanie ust i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Lek. med. Sławomir Kęcki zajmuje się także przeprowadzaniem mezoterapii oraz wykonywaniem różnego rodzaju peelingów.

Lek. med. Sławomir Kęcki to osoba, której warto zaufać. Przeprowadzane przez niego zabiegi są bezpieczne i wykonywane z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Warto podkreślić, że pan doktor jest osobą, która umie rozmawiać z pacjentami i jest otwarta na ich potrzeby. W gabinecie można płacić kartą. Warto zaznaczyć, że doktor Kęcki przyjmuje również w Opolu. Zapraszamy do umówienia się na konsultację i terapię.

Wszystkie usługi

5.0
29 opinii

Opinie

 • JO
  5.0

  To moja druga wizyta u Pana Doktora - jestem bardzo zadowolona z zabiegu- od kilku lat stosuję botoks na czoło- nie dosyć, że Pan Doktor robi to bezboleśnie to jest zwyczajnie ujmującym ciekawym człowiekiem. W przyszłości będę odświeżać usta i rewitalizować buzię - i nie mam najmniejszych wątpliwości, że Pan Doktor zrobi to genialnie.:)

 • EW
  5.0

  Bardzo polecam usługi doktora Kęckiego. Wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze i profesjonalnym podejściem do klienta

 • MO
  5.0

  Z usług pana dr w zakresie medycyny estetycznej korzystam od wielu lat i zawsze jestem usatysfakcjonowana w 100% .Pan doktor posiada duży wachlarz zabiegów i preparatów , które dobiera bardzo indywidualnie ! Darze Go pełnym zaufaniem .
  P.S. Panie dr, czoło po kwasie hialuronowym jest przecudowne , jestem zachwycona !!!!

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Cieszę się że czoło gładkie i pacjentka zadowolona.Pozdrawiam.S.Kęcki ;-)

 • HO
  5.0

  Zabieg wykonany profesjonalnie, polecam.

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Dziękuję . Pozdrawiam .

 • AN
  5.0

  profesjonalny Lekarz, sprzet , pełne zaufanie. Polecam.

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Dziękuję za pozytywny wpis.Pozdrawiam i zapraszam ponownie.
  S.Kęcki

Zespół

Data
inż. biomedyczny Jolanta Sławska
Data
mgr fizjoterapii Joanna Sławska
Data
Sławomir Kęcki Opole, ul. Krakowska 32a
Data
Sławomir Kęcki Brzeg, ul.Robotnicza16a/11

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.