Gabinet Dermatologiczny

Robotnicza 16a/11, 49-300 Brzeg

Twoja skóra wymaga wyjątkowej pielęgnacji? Pozwól, aby zadbał się o nią prawdziwy ekspert. Odwiedź Gabinet Dermatologiczny, który zlokalizowany jest w Brzegu przy ul. Robotniczej16a/11. Tutaj o zdrowie pacjentów troszczy się lek. med. Sławomir Kęcki, specjalista w zakresie leczenia chorób skóry oraz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jego wiedza oraz umiejętności zostały potwierdzone wieloma certyfikatami oraz przychylnymi opiniami pacjentów.

Gabinet Dermatologiczny w Brzegu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak krioterapia zmian skórnych, botoks, usuwanie zmarszczek oraz przebarwień za pomocą lasera frakcyjnego, powiększanie ust i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Lek. med. Sławomir Kęcki zajmuje się także przeprowadzaniem mezoterapii oraz wykonywaniem różnego rodzaju peelingów.

Lek. med. Sławomir Kęcki to osoba, której warto zaufać. Przeprowadzane przez niego zabiegi są bezpieczne i wykonywane z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Warto podkreślić, że pan doktor jest osobą, która umie rozmawiać z pacjentami i jest otwarta na ich potrzeby. W gabinecie można płacić kartą. Warto zaznaczyć, że doktor Kęcki przyjmuje również w Opolu. Zapraszamy do umówienia się na konsultację i terapię.

Wszystkie usługi

Usługi różne
4.9
92 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  Botox - zabieg na twarz-1obszar

  Mega konkretny lekarz,ze świetnym podejsciem i fachem w rekach.Na pewno tam wroce:)

 • KA
  5.0
  Botox - zabieg na twarz-3 obszary

  Mega specjalista. Pełen profesjonalizm. Potrafi doradzić, ma czas dla pacjenta. Super atmosfera. To właściwa osoba na właściwym miejscu, oby więcej takich lekarzy 😊

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Uprzejmie dziękuję za wystawienie opinii i polecam się na przyszłość :)

 • MA
  5.0
  Kwas hialuronowy-powiększanie ust, Botox - zabieg na twarz-3 obszary

  Jestem zadowolona po raz kolejny z wizyty u pana doktora.Potrafi zaskoczyć jakąś nowiną a potem ja z niej korzystam i efekt cudowny:)

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Staramy się stale poszerzać nasze horyzonty :). Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do skorzystania z kolejnych, coraz nowszych zabiegów w naszym salonie :)

 • CU
  5.0
  Porada specjalistyczna

  Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem doktorem. Pan doktor Kęcki pomógł mi z ciężkim trądzikiem i teraz, po pół roku leczenia, wszystkie objawy trądzika zniknęły. Szczerze dziękuję!

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Cieszę się, że mogłem Pani pomóc :). Zadowolenie pacjenta naprawdę motywuje do dalszych działań :). Pozdrawiam.
  S.K.

 • RO
  5.0
  Laserowe usuwanie wyrośli skórnych BrzeG

  Pan doktor Kęcki jest wysokiej klasy fachowcem. Wysoce sobie cenię kontakt z panem doktorem.

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Uprzejmie dziękuję za wyrazy szacunku do mnie i mojej pracy. Zapraszamy ponownie :).
  S.K.

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.