Gabinet Dermatologiczny

Robotnicza 16a/11, 49-300 Brzeg

Twoja skóra wymaga wyjątkowej pielęgnacji? Pozwól, aby zadbał się o nią prawdziwy ekspert. Odwiedź Gabinet Dermatologiczny, który zlokalizowany jest w Brzegu przy ul. Robotniczej16a/11. Tutaj o zdrowie pacjentów troszczy się lek. med. Sławomir Kęcki, specjalista w zakresie leczenia chorób skóry oraz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jego wiedza oraz umiejętności zostały potwierdzone wieloma certyfikatami oraz przychylnymi opiniami pacjentów.

Gabinet Dermatologiczny w Brzegu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak krioterapia zmian skórnych, botoks, usuwanie zmarszczek oraz przebarwień za pomocą lasera frakcyjnego, powiększanie ust i wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Lek. med. Sławomir Kęcki zajmuje się także przeprowadzaniem mezoterapii oraz wykonywaniem różnego rodzaju peelingów.

Lek. med. Sławomir Kęcki to osoba, której warto zaufać. Przeprowadzane przez niego zabiegi są bezpieczne i wykonywane z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Warto podkreślić, że pan doktor jest osobą, która umie rozmawiać z pacjentami i jest otwarta na ich potrzeby. W gabinecie można płacić kartą. Warto zaznaczyć, że doktor Kęcki przyjmuje również w Opolu. Zapraszamy do umówienia się na konsultację i terapię.

Wszystkie usługi

5.0
37 opinii

Opinie

 • KU
  5.0
  Porada specjalistyczna

  Polecam. Bardzo miły lekarz

 • DA
  5.0
  laserowe usuwanie wyrośli skórnych OPOLE

  Kolejny raz korzystam z pomocy Pana doktora. Dla mnie jest lekarzem idealnym - zabiegi wykonane sprawnie, bezboleśnie, gojenie szybkie, bez powikłań i jakichkolwiek problemów. Do tego super kontakt: bardzo życzliwy, empatyczny, komunikatywny, cierpliwy i zaangażowany. Polecam wybór tego lekarza przy problemach dermatologicznych, to wieloletni, doświadczony praktyk. Dziękuję bardzo Panie Doktorze!

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie. S.KĘCKI

 • MA
  5.0
  Porada specjalistyczna

  Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Na rezultat muszę jeszcze miesiąc poczekać

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam. S. Kęcki

 • DA
  5.0
  laserowe usuwanie wyrośli skórnych OPOLE

  Bardzo pozytywne pierwsze wrażenia - Pan doktor jest uważną, przyjazną i komunikatywną osobą. Dokładnie i cierpliwie wyjaśnia przebieg i szczegóły zabiegu, swoim życzliwym, spokojnym podejściem wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze wrócę do tego lekarza. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy dermatologiczne. Dziękuję!

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Dzięki za pozytywną opinię. Pozdrawiam . S. Kęcki

 • JO
  5.0
  Botox - zabieg na twarz-2obszary

  To moja druga wizyta u Pana Doktora - jestem bardzo zadowolona z zabiegu- od kilku lat stosuję botoks na czoło- nie dosyć, że Pan Doktor robi to bezboleśnie to jest zwyczajnie ujmującym ciekawym człowiekiem. W przyszłości będę odświeżać usta i rewitalizować buzię - i nie mam najmniejszych wątpliwości, że Pan Doktor zrobi to genialnie.:)

  GD
  Odpowiedź od Gabinet Dermatologiczny:

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam. S. Kęcki

Zespół

Data
mgr fizjoterapii Joanna Sławska
Data
Sławomir Kęcki Opole, ul. Krakowska 32a
Data
Sławomir Kęcki Brzeg, ul.Robotnicza16a/11

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.