Gabinet Depilconcept - Opinions

Jana III Sobieskiego 11, 40-082 Katowice
5.0
6 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Tak, najlepsza fotodepilacja. Jestem zadowolona bo udało się usunąć zbędne owłosienie. Naprawdę bardzo serdecznie dziękuję i polecam ten gabinet. Świetna obsługa a do tego fantastyczny i nowoczesny sprzęt.

 • IL
  5.0
  niezweryfikowany

  Popękane naczynka są już niewidoczne. Dziękuję serdecznie. Zabieg zamykania naczynek jest po prostu niesamowity. Jestem zadowolona z jego efektu i serdecznie polecam ten gabinet! Cenowo jest on bardzo przystępny.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem absolutnie pod wrażeniem fotodepilacji. Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się tutaj przyjść. Dobra renoma tego miejsca jak najbardziej zasłużona bo obsługa sympatyczna i co najważniejsze kompetentna. Sam zabieg oceniam na szóstkę z plusem.

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  W moim wieku wypada o siebie zadbać. W tym gabinecie byłam już na depilacji i czas było wypróbować nowe zabiegi. Fotoodmładzanie i rozjaśnianie przebarwień okazało się prawdziwą rewelacją. Wszystkim bardzo polecam.

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Po depilacji nie miałam poparzeń oraz podrażnień. Skóra była po prostu gładka. Fajne i nowoczesne rozwiązanie na całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Depilconcept, to bardzo dobry gabinet jeśli chodzi o depilację. Uważam, że potrafią pomóc klientowi, kiedy jego problem jest naprawdę spory.
  Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż sama umówiłam się na wizytę, a później zdecydowałam się na serię zabiegów.
  Zabiegi IPL spełniły moje oczekiwania, ponieważ okazały się być całkowicie bezbolesne, skuteczne i w konsekwencji trwałe.
  Pozytywnie zaskoczono mnie jakością, podejściem do klienta, warunkami panującymi w gabinecie, atmosferą....
  Personel gabinetu Depilconcept stawia na sukces, na efekt. Życzliwe, konkretne i komunikatywne panie ze sporym doświadczeniem - tak mogę w skrócie opisać to czego tutaj doświadczyłam.
  Bardzo podoba mi się to przestrzegają tutaj zasady higieny i zapewniają gabinet w czystości i elegancji, w związku z czym każdy klient może poczuć się tutaj po prostu dobrze.
  Dużym atutem dla mnie osobiście jest również to, że przed gabinetem znajduje się darmowy parking, dzięki czemu nie musiałam nigdy szukać miejsca dla samochodu.
  W gabinecie czekał mnie relaks, dobra kawka, miła pogawędka ze specjalistą i oczekiwanie na efekty, które ostatecznie się pojawiły.
  Jestem zadowolona, ponieważ moje problemy z nadmiernym owłosieniem zostały rozwiązane, a ja mogę cieszyć się pięknym, gładkim ciałem bez włosków.
  Dziękuję za wszystko i polecam wszystkim osobom mającym problem z włoskami!