Gab.Kosmetyki Lekarskiej Kosmetolog mgr M.Zawadzka Woźniak - Opinie

Fieldorfa Nila 18/26, 24-100 Puławy
5.0
8 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja chodziłam tutaj na zabiegi wyszczuplające - polecam.
  Nie spodziewałam się bowiem, że można liczyć na takie efekty jak ja otrzymałam.
  Gabinet nowoczesny, komfortowy, podczas zabiegów czułam się dobrze.
  Intymna atmosfera sprzyjała zabiegom.
  Dziękuję i szczerze polecam :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam najlepsze miejsce na makijaż permanentny. Widać doświadczenie i precyzję. Moje brwi są ekstra podkreślone. Naprawdę dziękuję. Zabieg w tym gabinecie został wykonany naprawdę bezpiecznie. Polecam gorąco.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja jestem wielką fanką peelingu azjatyckiego. Skóra jest wygładzona a pory są zmniejszone. Zabieg przynosi naprawdę spektakularne rezultaty. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie kosmetycznym.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Mogę serdecznie polecić wszystkim ten gabinet! Pedicure leczniczy naprawdę bardzo mi pomógł. Cieszę się, że zdecydowałam się tutaj przyjść. Wspaniała obsługa a zabiegi wykonywane bardzo profesjonalnie.

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Monika pomogła mi wygrać z trądzikiem na twarzy.
  Jej peeling azjatycki zadziałał. Regularne wizyty pozwoliły mi na usunięcie niedoskonałości.
  Peelingi nie wpływały na moją skórę negatywnie - nie pojawiły się żadne podrażnienia, ani zaczerwienia, a nade wszystko zabiegi były bezbolesne i krok po kroku pomagały w zniwelowaniu wszelkich pryszczy i krostek.
  Cieszę się, ponieważ zabiegi zostały wykonane starannie , zgodnie z moimi oczekiwaniami, a sama Pani Monika okazała się być życzliwą i rzetelną kosmetyczką z doświadczeniem.

 • JG
  5.0
  niezweryfikowany

  JA ROBIŁAM SOBIE TUTAJ MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI, Z KTÓREGO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.
  UWAŻAM, ŻE PANI MONIKA ZNA SIĘ NA RZECZY, JEST DOKŁADNA W ZABIEGACH, CHĘTNIE UDZIELA DODATKOWYCH INFORMACJI NA TEMAT ZABIEGÓW, POTRAFI KLIENTKĘ PRZYGOTOWAĆ DO KAŻDEGO ZABIEGU.
  OSOBIŚCIE NIE MAM ZASTRZEŻEŃ.
  PERSONEL JEST W TYM GABINECIE NAPRAWDĘ GODNY ZAUFANIA.
  POLECAM!

 • ER
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam przedłużanie rzęs metodą 1:1 w tym gabinecie. Pani, która wykonuje ten zabieg jest bardzo dokładna. Starannie i dbale wykonuje usługę.
  Rzęsy nie sklejają się, wyglądają bardzo naturalnie, a ogólna prezencja - godna pochwały.
  Jestem zadowolona.

 • AW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Monikę. Jest to bardzo skrupulatna i wrażliwa specjalistka, które na temat swojej branży wie dużo. Jest doświadczona, do swojego klienta podchodzi indywidualnie i dba niesamowicie o atmosferę w gabinecie.

  Z zabiegów mogę najbardziej pochwalić pedicure leczniczy. Nadmierne rogowacenie pięt bardzo mi przeszkadzało już od jakiegoś czasu. Pani Monika natomiast zaoferowała zabieg w swoim gabinecie, w oparciu o swoje umiejętności i wiedzę na temat.
  Leczenie przebiegło pomyślnie,w bardzo miłej atmosferze.
  Z Panią Moniką można zresztą zawsze porozmawiać na ciekawy temat i jest to tak niesamowicie kontaktowa osoba, że czas mija szybko.
  Leczenie zakończyło się sukcesem. O rogowaceniu mogę już zapomnieć. No i co najważniejsze za leczenie nie zapłaciłam dużo.

  Kolejnym zabiegiem, który mogę polecić z własnego doświadczenia, to mezoterapia, dzięki której pozbyłam się cellulitu, ale co najważniejsze - zabieg był bezbolesny i nie pozostawił żadnych obrzęków czy siniaków, co pozytywnie mnie zaskoczyło.
  Nie ukrywam, że seria zabiegów sprawiła, że cellulit został w pełni zniwelowany... Super!

  Dużym atutem Gabinetu Pani Moniki jest ta intymna atmosfera, atrakcyjne - niewygórowane stawki, Jej doświadczenie, umiejętności manualne, doskonały sprzęt, który wykorzystuje do zabiegów kosmetycznych, jak również szeroki zakres usług.
  Pani Monika dużo potrafi, ma fach w ręku, a z klientem potrafi rozmawiać i przygotować go odpowiednio do zabiegu.
  W Jej gabinecie zawsze czułam się komfortowo i bezpiecznie.

  Nie mam żadnych uwag. Korzystam z usług i czuję się piękniejsza, lepsza, młodsza :)
  Z przyjemnością będę polecać swoim znajomym i w ciągu dalszym korzystała z usług.
  PANI MONIKA JEST GODNA ZAUFANIA!