Fryzjerzy z Garnizonu

Białoszewskiego 5, 80-280 Gdańsk (wejście od ulicy Białoszewskiego 5)

Salon Fryzjerski Gdańsk, Wrzeszcz - Fryzjerzy z Garnizonu to zgrana ekipa stylistów z Trójmiasta, których połączyła pasja do fryzjerstwa, naturalnych kosmetyków i zdrowego trybu życia! Pracujemy przy pokazach mody, eventach kulturalnych ale również stacjonarnie w naszym salonie w Gdańsku.

Zadaniem, które postawiliśmy sobie tworząc Atelier Garnizon jest dążenie do 100% natury! Kosmetyki, których używamy pozbawione są szkodliwych substancji. Wyszukujemy dla Was rozwiązania, które opierają się na naturalnych i certyfikowanych wegańskich recepturach. W przyszłości chcemy całkowicie wyeliminować szkodliwe dla środowiska materiały i żyć w pełnej zgodzie z przyrodą.

Naszą najważniejszą misją jest pomoc w zakresie kolorystyki włosów i dopasowania fryzury oraz domowej stylizacji włosów. U nas możecie pod kontrolą doświadczonego stylisty stopniowo zapuszczać włosy, skorzystać z indywidualnie dobranej pielęgnacji lub po prostu podciąć końcówki.

Nasza pracownia znajduje się w sercu dzielnicy Wrzeszcz, na niepowtarzalnym osiedlu, za chwile samodzielnej dzielnicy, Garnizon! Ten teren związany był z jednostkami wojskowymi i przez ponad 100 lat dostępny tylko dla umundurowanych! Dziś jest to nietuzinkowe miejsce pełne wartych odwiedzenia lokali. Jest przyjazne dla rodzin z dziećmi, spacerowiczów, amatorów dobrej kuchni a tak naprawdę każdego, kto jeszcze tutaj nie był.

P.S Jeśli pracujesz w zawodzie i chcesz do nas dołączyć, zadzwoń lub napisz!

Pozdrawiamy
Iza, Sylwia, Waleria, Robert i Tomek

Wszystkie usługi

4.8
105 opinii

Opinie

 • DO
  5.0

  Pamiętajcie kobietki- zmiany są zawsze na lepsze :)

 • MA
  5.0

  Wszystko idealnie..........

 • MK
  1.0

  Wizytę miałam umówioną do Pani Marleny ostatecznie przejęła mnie Pani Vita. Pani Marlena sprawiła, że od pierwszych chwil w salonie poczułam się bardzo źle. Przywitała mnie twierdząc ze nie zdąży zapleść mi 2 dobieranych warkoczy w 30min, mimo wszystko podjęła się zadania. Później było tylko gorzej, przy myciu nerwowo szarpała moja głową narzekając jakie to straszne grosze zarobi czesząc mi warkocze - przyznam szczerze żenujące. Kiedy już usiadłam na krzesło zaczęła szarpać moją głową ciągnąc mnie za włosy do tego krzycząc na mnie, że nie wie jak się robi warkocze, że jej tego nikt nie uczył. (No niesamowite, że fryzjer w takim salonie nie potrafi zrobić prostego upięcia). Dodam, że pozostałe klientki, które były w zakładzie okazywały zażenowane zachowaniem Pani Marleny posyłając w jej stronę zdumione spojrzenia. Sytuacje opanowała inna Pni pracująca w zakładzie proponując mi czesanie u Pani Vity. Zgodziłam się tylko dlatego iż jestem stałą klientką, w innym wypadku uciekłabym i już nigdy nie wróciła. I tutaj wielka prośba, żeby przy wyborze pracowników sprawdzać ich rzeczywiste kompetencje.

 • AG
  5.0

  Polecam Panią Natalię. Bardzo miła i kompetentna fryzjerka :)

 • PA
  5.0

  Bardzo sympatyczna Pani, mówiła o wszystkim co chce zrobić, pytała czy jej wizja jest zgodna z moimi oczekiwaniami. Bardzo miła wizyta. :)

Zespół

Data
Natalia Chowicka
Data
Vita Dontsova
Data
Marlena Sęk
Data
Izabela Wytrążek

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.