Fryzjerzy z Garnizonu

Białoszewskiego 5, 80-280 Gdańsk (wejście od ulicy Białoszewskiego 5)

Fryzjerzy z Garnizonu to zgrana ekipa stylistów z Trójmiasta, których połączyła pasja do fryzjerstwa, naturalnych kosmetyków i zdrowego trybu życia! Pracujemy przy pokazach mody, eventach kulturalnych ale również stacjonarnie w naszym salonie w Gdańsku.

Zadaniem, które postawiliśmy sobie tworząc Atelier Garnizon jest dążenie do 100% natury! Kosmetyki, których używamy pozbawione są szkodliwych substancji. Wyszukujemy dla Was rozwiązania, które opierają się na naturalnych i certyfikowanych wegańskich recepturach. W przyszłości chcemy całkowicie wyeliminować szkodliwe dla środowiska materiały i żyć w pełnej zgodzie z przyrodą.

Naszą najważniejszą misją jest pomoc w zakresie kolorystyki włosów i dopasowania fryzury oraz domowej stylizacji włosów. U nas możecie pod kontrolą doświadczonego stylisty stopniowo zapuszczać włosy, skorzystać z indywidualnie dobranej pielęgnacji lub po prostu podciąć końcówki.

Nasza pracownia znajduje się w sercu dzielnicy Wrzeszcz, na niepowtarzalnym osiedlu, za chwile samodzielnej dzielnicy, Garnizon! Ten teren związany był z jednostkami wojskowymi i przez ponad 100 lat dostępny tylko dla umundurowanych! Dziś jest to nietuzinkowe miejsce pełne wartych odwiedzenia lokali. Jest przyjazne dla rodzin z dziećmi, spacerowiczów, amatorów dobrej kuchni a tak naprawdę każdego, kto jeszcze tutaj nie był.

P.S Jeśli pracujesz w zawodzie i chcesz do nas dołączyć, zadzwoń lub napisz!

Pozdrawiamy
Iza, Sylwia, Waleria, Robert i Tomek

Fryzjer
4.8
53 opinie

Opinie

 • JU
  5.0

  Na Panią Izę zawsze można liczyć! Nowa na wiosnę :)

 • AL
  5.0

  To moja kolejna wizyta u pani Walerii, efekt jak zwykle rewelacyjny. Dziękuję i pozdrawiam

 • AL
  2.0

  Umówiona byłam do pani Izabeli, włosy obcięła mi inna pani. Włosy zostały rozczesane na sucho (nienajlepszy pomysł przy mocno falowanych włosach ;) ) grzebieniem przez panią która chyba nie bardzo wiedziala jak się do tego rozczesania zabrać, bo ciągnęła te włosy w dosyć bolesny sposób. Włosy przed prostowaniem zostały popsikane sprayem, szkoda że tylko w 1/5 ponieważ miałam już spięte większość włosów a spray wylądował tylko na tych które nie były spięte. Gwoździem programu było to, że podczas podcinania końcówek musiałam stać, ponieważ oparcie przeszkadzało w wykonaniu zabiegu. Mimo tego że włosy zostały podcięte prosto, zdecydowanie już więcej nie wrócę.

 • AL
  5.0

  Moje włosy są problematyczne, ale zostały dobrze ścięte i super się układają. A przepyszna kawa to miły dodatek ;) Dziękuję i do zobaczenia! :)

 • DA
  5.0

  W salonie tym byłam pierwszy raz i mimo moich obaw, wszystko poszło świetnie. Dobrze dobrany kolor, świetne strzyżenie (Pani Izabela). Miła obsługa, lokal ładnie urządzony. Wyszłam bardzo zadowolona. Na pewno tutaj wrócę.

Zespół

Data
Waleria Koverdiuk
Employee default
Marlena Sęk
Data
Sylwia Tanajewska
Data
Izabela Wytrążek

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Zwierzęta dozwolone
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.