Przejdź do głównej zawartości

Fryzjernia

ks. Jerzego Popiełuszki 1, 43-262 Radostowice

Nie bój się wyzwań. Nie skazuj się na monotonię. Przełam schematy i zacznij działać. Zmiany w życiu zaczynają się od głowy. Potrzebujesz porządnego stylisty fryzur, któremu możesz zaufać niezależnie od sytuacji. I do przodu!

Fryzjernia zlokalizowana na ul. Szymanowskiego 23 w Pszczynie to adres, który zdecydowanie warto zapamiętać. Nasz zgrany zespół łączy pasja, poczucie estetyki i wyjątkowa kreatywność. Wzajemnie się uzupełniamy i jednoczymy siły w trosce o Twój dobry wygląd. Jesteśmy wulkanem pomysłów i dobrej energii i pracujemy tak, abyś zawsze odczuwał pozytywne wibracje, jakie od nas płyną.

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. Mamy otwarte serca i umysły i mocno angażujemy się w Twoje oczekiwania. Nie boimy się żadnych wyzwań. Chętnie pokażemy Ci naszą wizję Ciebie, ale nigdy do niczego nie zmuszamy. Jesteśmy jak najlepszy przyjaciel, który doradzi, wesprze i pomoże podjąć właściwe decyzje. Jesteśmy przekonane, że zaufanie buduje się poprzez szereg pozytywnych emocji, jakie towarzyszą Ci w trakcie wizyty w salonie fryzjerskim. Zadowolenie z efektu końcowego to najważniejszy element, ale nie jedyny. Miła, relaksująca atmosfera, poczucie przyjemnie spędzonego czasu, troska o higienę zabiegów, wysoka jakość stosowanych produktów, profesjonalna i kompetentna obsługa – wszystko to decyduje o sukcesie salonu.

Otwierając swoją Fryzjernię, chciałam stworzyć maksymalnie przyjazną przestrzeń, z której sama chciałabym skorzystać jako klient. Mam nadzieję, że się udało. Polecam i zapraszam. - Aleksandra Plewnia.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Rezerwacja natychmiastowa