Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Złotoryja

Fryzjerzy w Złotoryi z Moment.pl

Jeśli poszukujesz najlepsze salony fryzjerskie w Złotoryi, trafiłaś w dziesiątkę! Moment.pl współpracuje tylko z wykwalifikowanymi i godnymi zaufania fryzjerami. Ponadto, pomożemy Ci także zarezerwować wizytę bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację mobilną lub wejdziesz na stronę internetową Moment.pl, wybierzesz odpowiedni dla siebie salon, termin i gotowe. Z nami, wyszukasz także w łatwy sposób Twój wymarzony salon. Oferujemy wyszukiwanie filtrów dostosowane do twoich potrzeb - już dziś wyszukuj wg cen, opinii, a także lokalizacji.

Najlepszy fryzjer w Złotoryi czeka właśnie na Ciebie!

Bardzo często, kiedy kondycja naszych włosów osłabia się, nie jesteśmy w stanie pomóc im zwykłymi kosmetykami oraz domowymi kuracjami. W takich przypadkach w pomocą przychodzą salony fryzjerskie oferujące mnóstwo zabiegów odbudowujących oraz odżywiających włosy.

Sauna parowa na włosy

Sauna na włosy to zabieg, który wykonuje się przy wykorzystaniu pary wodnej. Jest on popularny nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Pierwszym etapem tego zabiegu jest umycie włosów oraz nałożenie na nich maski lub ampułki odżywczej. Preparat ten dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Następnie Klientka przesiada się pod kopułę, która przypomina tradycyjną suszarkę fryzjerską. Jest to jednak aparat wytwarzający parę wodną o temperaturze 40°C. Dzięki ciepłu oraz wilgoci, łuski włosów otwierają się, a substancje zawarte w nałożonej wcześniej ampułce z łatwością wnikają w ich głąb. Zabieg ten ma także szereg innych zalet, np. oczyszcza on włosy oraz skórę, ma działanie bakteriobójcze, a także poprawia ukrwienie całej skóry. Na koniec włosy płukane są zimną wodą w celu zamknięcia łusek włosków. W efekcie włosy są lśniące i wygładzone. Jeżeli włosy są zniszczone, zaleca się wykonanie 4-5 zabiegów w odstępie tygodnia.

Keratynowe prostowanie włosów

Jest to zabieg, który poleca się przede wszystkim osobom z mocno zniszczonymi, puszącymi się i nie dającymi się opanować włosami. Jego efektem jest wyprostowanie włosów, jednak nie oznacza to, że mogą z niego korzystać jedynie osoby z kręconymi włosami. Keratyna to naturalny składnik, który buduje włosy oraz paznokcie. Podczas zabiegu na włosy nakładana jest substancja zawierająca bardzo dużą ilość keratyny. Następnym krokiem jest wyprostowanie włosów w temperaturze ok. 220°C. Dzięki wysokiej temperaturze, łuski włosów otwierają się, a keratyna wnika w ich głąb uzupełniając strukturę włosów oraz odbudowując je. W efekcie włosy są gładkie, proste, lśniące, a co najważniejsze - odżywione. Efekty utrzymują się od 3 do 5 miesięcy.