Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Zduńska Wola

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzur Mirosław Matusiak - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Mirosław Matusiak

Fryzjer

Łaska 49, 98-220 Zduńska Wola
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

W naszym Studio wierzymy w siłę Twojego piękna i z pełnym oddaniem służymy Twej urodzie. Profesjonalne podejście pozwala nam widzieć Cię w sposób kompleksowy i jednocześnie indywidualny. Nasi specjaliści wsłuchają się w Twoje marzenia by zaproponować zabiegi odpowiednie tylko dla Ciebie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Perfect Hair - zarezerwuj wizytę

Perfect Hair

Fryzjer

Królewska 6, 98-220 Zduńska Wola
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Salon Perfect Hair - wnętrze tworzące klimat odprężenia i spokoju. Bywanie w naszym salonie to dla klientów przyjemność i relaks , dobra muzyka oraz pyszna kawa. Nasz TEAM dba o zadowolenie każdego , dlatego edukacja jest dla Nas szczególnie ważna. Ciągłe szkolenia ,seminaria sprawiają że w

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon kosmetyczny Euforia Anna Barwaśna - zarezerwuj wizytę

Salon kosmetyczny Euforia Anna Barwaśna

Paznokcie

Osmolińska 6, 98-220 Zduńska Wola
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Witamy Uroda jest pasją wszystkich kobiet, uwielbiamy być zadbane, wyglądać młodo i atrakcyjnie. Cieszy nas gdy mamy świetne samopoczucie jesteśmy odprężone i wypoczęte. Tworząc Swój salon kosmetyczny pomyślałam aby właśnie te korzyści zaproponować moim klientkom.

Płatności online
Bezpieczny salon
MEDEST - zarezerwuj wizytę

MEDEST

Inne

Kościelna 1, 98-220 Zduńska Wola
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Współpraca z Panią Madzia to czysta przyjemność. Pani kosmetolog przesympatyczna, profesjonalna, dokładnie wszystko wytłumaczy i odpowie na każde pytanie, w 100% zaangażowana w problem. Polecam z czystym sumieniem. Pani Madzia uratowała moja buzię 🙂

Salony bez rezerwacji online

W obecnych czasach, coraz większa liczba osób korzysta regularnie korzysta z zabiegów kosmetycznych, a także usług fryzjerskich. Istnieje wiele sposobów, aby zadbać o swoje włosy. Na Moment.pl znajdziesz jedynie najbardziej profesjonalnych fryzjerów ze Zduńskiej Woli i nie tylko!

Zabieg trwałej ondulacji włosów

Zabieg trwałej ondulacji włosów cieszy się coraz to większą popularnością i można wykonać go już praktycznie w każdym salonie fryzjerskim. Jego skutkiem jest nabranie przez włosy znaczącej objętości oraz fakt, iż będą one pokręcone jak nigdy dotąd. Ondulacja włosów to zdecydowanie najlepszy sposób na trwałą oraz bujną burzę loków na Twojej głowie. Ponadto, zapewnia ona niemalże natychmiastowe efekty bujnej fryzury. Ondulację można wykonać na kilka sposobów, a najbardziej popularna jest tzw. ondulacja kwaśna, czyli inaczej trwała na grubych wałkach. Jest ona znacznie bardziej delikatna od klasycznej trwałej oraz przyczynia się do znacznie mniejszego zniszczenia włosów po zabiegu. Loki po tym zabiegu wyglądają bardzo naturalnie. Innym rodzajem ondulacji są ondulacja zasadowa, trwała dwufazowa oraz trwała ziołowa.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zagęszczanie oraz przedłużanie włosów to tak samo popularny zabieg jak ondulacja. Niestety, jego cena jest trochę wyższa, ale w zamian za to otrzymujemy całkowity brak bólu. Zagęszczanie, a także przedłużanie włosów można wykonać na dwa sposoby: pojedynczo lub pasmami. Celem tego zabiegu jest doczepienie sztucznych kosmyków w taki sposób, aby nie dało się ich odróżnić od włosów naturalnych. Obecnie na rynku można znaleźć naprawdę dużo sposobów przedłużania włosów, a są to m.in: metoda keratynowa, metoda kanapkowa, metoda ultradźwiękowa, metoda japońska, metoda tulejkowa, metoda pętelkowa, metoda laserowa, metoda siateczkowa, metoda  clip-on/off, metoda przedłużania włosów na mikroringi oraz metoda injection. Różnią się one od siebie sposobem aplikowania włosa. 

Dobrzy fryzjerzy w Zduńskiej Woli

Jeśli szukasz najlepszy salon fryzjerski ze Zduńskiej Woli, nie mogłaś trafić lepiej! Na Moment.pl znajdziesz tylko najbardziej wykwalifikowanych fryzjerów. Ponadto, z nami umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu. Potrzebna będzie Ci jedynie do tego aplikacja Moment.pl lub nasza strona internetowa. Oferujemy także mnóstwo filtrów wyszukiwania, a naszą nowością jest wyszukiwanie za pomocą lokalizacji. 

Najlepszy fryzjer w Zduńskiej Woli czeka właśnie na Ciebie!