Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Wrocław Wysoka

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Medestetic Wysoka-Wrocław - zarezerwuj wizytę

Yasumi Medestetic Wysoka-Wrocław

Kosmetyczka

Fiołkowa 1, 52-200 Wysoka
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo dokładnie wykonana usługa - kolor rzęs i brwi bardzo dobrze dobrany. Bez uczucia dyskomfortu przy nakładaniu i usuwaniu preparatu. Bardzo dziękuję

Płatności online
Bezpieczny salon
Catlash Sleeping Beauty Room - zarezerwuj wizytę

Catlash Sleeping Beauty Room

Kosmetyczka

Jasna 8/1, 52-200 Wysoka
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

To już kolejna wizyta :) a to mówi samo za siebie ... bardzo miło, profesjonalnie i dokładnie - rzęsy trzymają się bardzo długo i pięknie wyglądają. Polecam z czystym sumieniem

Salony bez rezerwacji online

Usługi fryzjerskie stają się coraz bardziej popularną grupą zabiegów dostępną na obecnym rynku. Coraz więcej osób korzysta z nich na co dzień lub okazjonalnie - można śmiało przyznać, że uczęszczanie do fryzjera staje się normą wśród Polek i Polaków. Każdy z nas pragnie, aby jego włosy wyglądały świeżo i zdrowo. Profesjonalne salony fryzjerskie oferują rozmaite zabiegi pielęgnacyjne, jak i regeneracyjne, a są to m.in. prostowanie, ondulacja, podcinanie końcówek, robienie fryzur okazjonalnych, laminowanie, koloryzacja i modelowanie włosów, trychologia, czy dekoloryzacja. 

Z Moment.pl wybierzesz najlepsze salony fryzjerskie w Polsce - znajdziesz tutaj zarówno fryzjerów męskich, jak i żeńskich. Jeżeli interesują Cię najlepsi fryzjerzy w Wysokiej we Wrocławiu, bądź pewien, że trafiłeś idealnie.

Zabiegi trwałej ondulacji włosów

Zabiegi te od lat zyskują coraz większą popularność, a co za tym idzie, wykonuje je praktycznie każdy profesjonalny salon fryzjerski. Efekt finalny ondulacji włosów jest taki, że włosy nabierają znacznej objętości oraz stają się kręcone. Ondulacja stanowi niewątpliwie najlepszy sposób na trwałą burzę loków na głowie, a jej efekt jest niemalże natychmiastowy. Wyróżnia się cztery główne metody ondulacji włosów: trwałą ziołową, trwałą dwufazową, ondulację kwaśną wykonywaną na grubych wałkach oraz ondulację zasadową. Każda metoda polecana jest do innego rodzaju włosów i dobierana jest indywidualnie do każdej Klientki. Trwała od ondulacji różni się tym, że wykonuje się ją na całej głowie, natomiast ondulację kwaśną oraz zasadową stosuje się głównie na odrosty, na których nie ma loków. W ten sposób możemy zachować ciągłość w tworzeniu skrętu włosia na głowie.

Moment.pl pracuje tylko z profesjonalnymi zakładami fryzjerskimi w Wysokiej we Wrocławiu, a także z całej Polski!

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Zagęszczanie i przedłużanie włosów staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w Polsce. Jego ogromną zaletą jest bezinwazyjność, a także bezbolesność. Wiele kobiet zniechęca do tego zabiegu cena, która niestety jest dość wysoka, ale warto jest dla takich efektów! Wyróżnia się dwa główne sposoby przedłużania i zagęszczania włosów: pojedynczo i pasmami. Celem tego zabiegu jest doczepienie sztucznych kępek włosów w takich sposób, aby nie dało się ich odróżnić od włosów naturalnych. Ze względu na to, że obecny rynek fryzjerski rozwija się w zaskakująco szybkim tempie, powstają coraz to nowsze i bardziej skuteczne metody na przedłużenie i zagęszczenie naturalnych włosów. Metoda japońska (warkoczykowa), metoda kanapkowa, metoda ultradźwiękowa, metoda keratynowa, metoda tulejkowa, metoda pętelkowa (easy loop), metoda laserowa, metoda przedłużania włosów na mikroringi, metoda injection, metoda clip-on/off, czy metoda siateczkowa... a to nie wszystkie! Każda z nich polega na zupełnie innym sposobie doczepiania włosów, a jej wybór uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji oraz kondycji włosów Klientki.

Z Moment.pl żaden wybór nie jest straszny

Na naszym portalu znajdziesz najbardziej wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny fryzjerstwa. Współpracujemy z salonami w całej Polsce! Dodatkowo, z naszą pomocą umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną lub wejść na stronę internetową Moment.pl, wybrać salon, który Cię interesuje, termin oraz godzinę i gotowe! Nic prostszego! Dodatkowo, oferujemy rozmaite sortowanie wyszukiwania - za pomocą ocen, opinii oraz miast, a nawet ich dzielnic. Nie musisz martwić się, że opinie będą nierzetelne - zamieszczane są przez klientów danych salonów fryzjerskich dopiero po odbytej wizycie. U nas znajdziesz tylko prawdę!

Najlepsze salony fryzjerskie w Wysokiej we Wrocławiu tylko z Moment.pl!