Fryzjer Wrocław Śródmieście

Salony Stylu Wrocław

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław

Jeśli masz kręcone włosy to idąc do Michała oddajesz się naprawdę w ręce profesjonalisty, który wie jak dobrze zająć się lokami, aby uzyskać piękny skręt :) Byłam u kilku innych fryzjerów z Wrocławia i mogę śmiało stwierdzić, że tu czuję się najlepiej, więc wracam i wracać będę. Polecam gorąco :)

INSTYTUT MEDIKA

INSTYTUT MEDIKA

Fryzjer

Kruszwicka 8a, 53-652 Wrocław
0.0
Brak opinii

Gabinet oferuje szereg zabiegów na twarz, uwzględniając każdy rodzaj cery w każdym wieku, zarówno dla pań jak i panów. Oferujemy pełen zakres usług kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej. Aby chronić i poprawiać kondycję skóry, skuteczny program pielęgnacyjny powinien się skła

Przedłużanie włosów Karolina Domalaczna

Przedłużanie włosów Karolina Domalaczna

Fryzjer

ul. Kleczkowska 3, 50-227 Wrocław
0.0
Brak opinii

Piękne, długie włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, cienkie, łamliwe i zniszczone to rzeczywistość większości z nich. Jeśli i Ty borykasz się z tymi problemami, odwiedź mój salon! Specjalizuję się w przedłużaniu włosów. Przed zabiegiem każdorazowo przeprowadzam konsultację, która ma

Salony z tej samej miejscowości

Pedicure Bar

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław

Pani Marcelina prowadzi mnie już kilka miesięcy, po każdym zabiegu widzę poprawę statnu skóry. Za każdym razem opowiada o kosmetykach, których używa i ich działaniu. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy. Wszystkie zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie i z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny. Jestem bardzo zadowolona!

The Bridge Spa

The Bridge Spa

Masaż

Pl. Katedralny 8/9, 50-329 Wrocław
4.9

5 from 5 points!! We had excellent treatments! Starting with a pleasant welcome and a comprehensive consultation by the team member(s) and finally the exquisite massage - wow! We are impressed, very relaxed and feeling very well :-) Dear wellness/spa team - thank you for your excellent service!

Miss of Spa

Miss of Spa

Masaż

aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
5.0

Masaż był wykonany profesjonalnie, tym razem ograniczony do odcinka szyjnego - który mam bardzo napięty. Pani Ola stanęła na wysokości zadania i dzięki wizycie poczułam ogromną ulgę w kręgosłupie.