Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Wrocław Maślice

Płatności online
Bezpieczny salon
KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam z całego serca Panią Martynę do ścinania końcówek - jest bardzo dokładna i profesjonalna, zawsze skróci tylko zniszczone fragmenty tak,ze włosy pozostają nadal długie, ale i zregenerowane. Po kilku wizytach wiem, ze nie dam już dotknąć moich włosów innej fryzjerce.

Bezpieczny salon
Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Fryzjer

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Nie wiem jak to możliwe, ale każdego razy Pani Agnieszka robi jakieś czarujące dzialania nad moimi włosami🧚🧚🧚 Po zabiegu mam letni jasny kolor + zdrowe włosy, i jeszcze nową perfekcyjną fryzurę🤗🤗🤗🤗

Salony z tej samej miejscowości

Fryzjer na Maślicach pomoże i ułoży włosy najlepiej

Fryzjer kończy szkołę zawodową, zdobywa kwalifikacje zawodowe. Fryzjerzy na Maślicach mają ukończone szkoły oraz wiele kursów. Dzięki temu potrafią doskonale zająć się klientami, układając fryzury niczym z marzeń, oryginalne, czasami asymetryczne. Wiedzą jak ścinać i pielęgnować włosy, potrafią wzmocnić słabe włosy i nadać im odpowiednią formę, sprawiając, że fryzura układać będzie się łatwo, bez większego zachodu. Salony fryzjerskie na Maślicach pracują solidnie, dbając o klientów przez sześć dni w tygodniu. Ich praca to doskonała jakość oraz zadowolenie klientów, to higiena, czystość, elegancja. Piękne włosy wieńczą całą sylwetkę, dodając jej lekkości oraz piękna. Fryzjerzy doskonale wiedzą jak doradzić. Nieraz potrafią odradzić niewłaściwą fryzurę i zaproponować inne, znacznie lepsze uczesanie. Dobrzy fryzjerzy na Maślicach monitorują trendy, nowinki i mody, wiedzą, co w danym sezonie jest godne polecenia. Niektórzy z nich są prawdziwymi modowymi stylistami, którzy kreują pewne style, a nie odtwarzają je.

Dbaj o włosy razem z fryzjerem

Dbałość o włosy to doskonała sprawa. Każda kobieta powinna raz w miesiącu, najrzadziej raz na dwa miesiące. W innym przypadku włosy nie będą tak efektowne, będą miały odrosty (jeśli są farbowane) lub nie będą się dobrze układały. Piękne i błyszczące włosy to tak ważna wizytówka, jak zadbane dłonie. 

Co robi fryzjer?

Fryzjer jest specjalistą, do którego zadań należy strzyżenie i podcinanie włosów, pielęgnacja, czesanie, układanie farbowanie, mycie włosów. Potrafi także zadbać o wąsy i brody tak, aby czarowały otoczenie. Coraz więcej osób prosi o pomoc profesjonalnego fryzjera, który doskonale wywiązuje się ze swoich zadań zawodowych.Fryzjer wykonuje zawód wybitnie usługowy. Salony fryzjerskie na Maślicach zatrudniają doskonałych fryzjerów, prawdziwych artystów w swojej branży. Obecnie fryzjer wykonuje nowoczesne farbowanie, pełne pasemek, odcieni, specyfików najwyższej klasy. Potrafi też wykonać stylizację, czyli bardziej nowoczesną odmianę trwałej ondulacji, oraz balejaż czy pasemka - te ostatnie są nieco przestarzałe, ale niektóre panie nadal proszą o ich wykonanie. Korzysta w swojej pracy z nożyczek, brzytwy, suszarki do włosów, prostownicy, różnorodnych szczotek oraz szerokiej gamy kosmetyków, dzięki którym włosy mają doskonałą formę i pięknie pachną. Poza tym fryzjer powinien być solidny, rzetelny, dbać o klientów, mieć pogodę ducha. Jeśli klient nie jest zadowolony z jego usług to poprawia swoje dzieło w ramach reklamacji, bez dodatkowych opłat. W salonach fryzjerskich jest czysto i schludnie, można tam pracować w doskonałych warunkach. Klientki dostają czyste pelerynki na czas zabiegu oraz czyste ręczniki wielorazowe lub ręczniki jednorazowe. Fryzjer wie jak dbać o klientów i realizować ich oczekiwania. Jeśli klientka mówi, że np. ma uczulenie na lakier do włosów, czy inne specyfiki to fryzjer ich nie stosuje, lecz zastępuje innymi. Jakość jest ważna, podobnie jak elastyczne podejście fryzjera do realizowanych zadań zawodowych. 

Fryzjerzy na Maślicach pracują solidnie, podnoszą kwalifikacje zawodowe, biorą udział w kursach i szkoleniach, uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych konkursach. Potrafią doskonale zadbać o włosy klientów, są mili, życzliwi, pewni siebie i profesjonalni. Nie są aroganccy, doskonale znają swoją profesję i chętnie ją wykonują. Do ich zadań należy dbałość o klientów, ich włosy oraz podtrzymywanie doskonałych relacji z klientami. Fryzjerzy z Maślic dokładnie tak postępują.