Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Wrocław Krzyki

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon urody - zarezerwuj wizytę

Salon urody

Fryzjer

ul. Przyjażni 34c/2u, 53-030 Wrocław
4.84
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Jestem zadowolona z wizyty. Przede wszystkim zostałam wysłuchana i moje sugestie i prośby zostały wprowadzone w życie. Dobrze dobrany kolor, dobre cięcie. Polecam

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Gabinet kosmetyczny Oksana Novitska - zarezerwuj wizytę

Gabinet kosmetyczny Oksana Novitska

Inne

Wawrzyniaka 2, studio frizur J&S. Gabinet kosmetyczny Oksana Novitsks, 53-030 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona efektem zabiegu,to dopiero drugi raz ale gołym okiem widać różnicę. Skóra jest bardziej napięta,rozświetlona a drobne zmarszczki znacznie się wygładziły. Nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów w tak krótkim czasie,zabieg zdecydowanie zostanie jednym z moich ulubionych :)

Bezpieczny salon
Beauty Bar - zarezerwuj wizytę

Beauty Bar

Depilacja

Życzliwa 16B/U1, 53-030 Wrocław
Bezpieczny salon

Pięknie wykonana henna i regulacja brwi. Wyglądają one naturalnie i subtelnie. Czas w salonie upłynął na miłych rozmowach. Pani Joanna potrafi nawiązać dobrą relację z klientką. Czułam się jak na pogaduszkach u koleżanki - bezpiecznie, komfortowo.

Płatności online
Bezpieczny salon
GABINET KOSMETOLOGICZNY KAMILJA - zarezerwuj wizytę

GABINET KOSMETOLOGICZNY KAMILJA

Kosmetyczka

Wawrzyniaka 9, 53-022 Wrocław
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Brwi są przecudowne! Namawiam każdego, kto tylko się zastanawia- p. KAMILA wykonuje je profesjonalnie, dobiera do twarzy i wyglądają naturalnie! Przepiekne

Salony bez rezerwacji online

Fryzjer to specjalista, który odgrywa ważną rolę zarówno w życiu mężczyzn, jak i kobiet. Niektórzy z nich specjalizują się w strzyżeniu męskim lub damskim, a inni oferują usługi wyłącznie dla dzieci. Niektóre salony łączą wszystkie oferty. Najważniejsze, by spośród wielu propozycji wybrać taką, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Jak się o tym przekonać? Najlepiej sprawdzając opinie klientów, którzy skorzystali już z usług. Dzięki aplikacji moment.pl możesz to zrobić, nie wychodząc z domu. W jaki sposób? W aplikacji, jak i na stronie internetowej znajduje się lista salonów fryzjerskich na Krzykach oraz wielu innych usług specjalistycznych. Korzystając z wygodnych filtrów możesz znaleźć nie tylko interesującą Cię ofertę, ale również salon, który znajduje się najbliżej Ciebie. Dodatkowo sprawdzisz aktualny cennik, a także porównasz opinie klientów o poszczególnych salonach. Dzięki temu możesz skorzystać z najlepszych usług fryzjerskich nie tylko w swoim miejscu zamieszkania, ale również na wakacjach, wyjeździe służbowym lub tuż po przeprowadzce. 

Czym wyróżnia się dobry fryzjer na Krzykach we Wrocławiu?

Każdy, kto choć raz skorzystał z usług nieprofesjonalnego fryzjera, doskonale wie, czym się one charakteryzują. Po czym jednak poznać specjalistę? Jakość usług zaczyna się już po przekroczeniu progu salonu. Dotyczy to sposobu obsługi klienta. Czy oferowana jest kawa lub inny napój? Klient nie czeka długo na usługę, a jeśli tak- to otrzymuje wyjaśnienie lub propozycję rekompensaty? Podczas konsultacji fryzjer na Krzykach dokładnie zapoznaje się ze strukturą włosa, jego kondycją, a także ogólną sylwetką klienta, by dopasować jak najlepsze cięcie i koloryzację. Czy fryzjer proponuje kilka rozwiązań? To zaledwie wstęp, ale na jego podstawie można wiele wywnioskować o pracy specjalisty. O jego doświadczeniu i umiejętnościach świadczą także odbyte kursy, a także portfolio, które powinno być dostępne do wglądu w salonie. Warto również zwrócić uwagę na porządek i estetykę wnętrza, ponieważ mają one decydujący wpływ na bezpieczeństwo klienta .

Co oferują salony fryzjerskie na Krzykach?

Oferta salonów fryzjerskich może być bardzo zróżnicowana, choć w podstawowej ofercie każdego z nich znajduje się najczęściej strzyżenie oraz koloryzacja. Ponadto fryzjer może zaproponować upięcia okolicznościowe lub modelowanie fryzury- zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Niektóre salony oferują dodatkowo konsultacje w zakresie kondycji skóry głowy i włosów, a także specjalne zabiegi pielęgnacyjne lub dobór odpowiednich do potrzeb danej osoby kosmetyków. Popularne w ostatnim czasie stały się oferty typu day SPA. Polegają one na wykonywaniu specjalnych zabiegów, które odbudowują, rewitalizują i odżywiają włosy. Na podstawie wspomnianego wywiadu fryzjer  na Krzykach ocenia potrzeby włosa i dobiera do nich odpowiednią pielęgnację, a także przekazuje klientowi wskazówki dotyczące kontynuowania pielęgnacji w domu. 

Fryzjerzy na Krzykach czy domowa pielęgnacja?

Wiele osób decyduje się na samodzielną pielęgnację włosów, a nawet przycinanie ich. W internecie dostępnych jest wiele poradników jak dbać o kondycję włosów, a także w jaki sposób samodzielnie je strzyc. Okazuje się jednak, że nieumiejętne i nieodpowiednie zabiegi wykonywane w domu mogą mieć poważne konsekwencje. Dlatego tak ważne jest dopasowanie kosmetyków do potrzeb włosów. Czasami wykonywanie ich na własną rękę kończy się tylko nieestetycznym wizerunkiem, innym razem przesuszeniem, a nawet spaleniem włosów na skutek intensywnych zabiegów koloryzacyjnych.