Fryzjer Wrocław

679 wyników

Manufaktura Fryzur

Fryzjer

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław
5.0
128 opinii

No co mogę powiedzieć? Znalazłem miejsce, w którym mistrzowie nożyczek rozumieją o co człowiekowi chodzi!!! Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Tutaj można się zrelaksować zarówno w trakcie jak i po ciężkim dniu pracy oraz zrobić na głowie szyk i brylantynę. Gorąco polecam.

BarberOni

Fryzjer

Tadeusza Kościuszki 33, 50-011 Wrocław
4.9
1209 opinii

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Pan Kuba spełnił wszystkie moje oczekiwania i obciął mnie tak jak chciałem. Wszystko robił niezwykle dokładnie i efekt jest super. Wszystko równo i dopasowane. Miałem spore wątpliwości czy wracać do BarberOni po ostatniej wizycie u P. Moniki, ale dziś zostały rozwiane :D

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Fryzjer

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław
4.9
5508 opinii

Jestem mega zadowolony! Naprawa i obsluga w warsztacie perfekcyjna. Jestem również pod wrażeniem pasji Kuby do wykonywanego zawodu. Bardzo pozytywne jest to, że jako jedyny do tej pory zaprezentował mi sposób układania włosów na kilka sposobów! SZACUN=)

KASUN Twoje Centrum Piękna

Fryzjer

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4383 opinie

Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Świetnie dobrany kolor. Jestem niesamowicie zadowolona i wrócę z pewnością do Pani Martyny na kolejną koloryzację. Żałuję jedynie, że nie zrobiłyśmy zdjęcia przed aby każdy mógł zobaczyć niezwykłą metamorfozę ;) Polecam!!

Green Tea Spa

Fryzjer

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
5.0
465 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Państwa, na pewno wrócę jeszcze raz. Pani, która mnie masowała była bardzo uprzejma, potrafiła udzielić odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Przedstawiła, mi również inne ciekawe zabiegi, z których z chęcią skorzystam w przyszłości.

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Fryzjer

Łódzka, 15/1A, 50-521 Wrocław
5.0
383 opinie

Świetne miejsce, w którym pracują fachowcy, a zarazem pasjonaci tego, co robią. Jeżeli chcesz coś zmienić na głowie, ale nie masz pomysłu to chłopaki chętnie coś doradzą. Pełne wysłuchanie oczekiwań klienta. Efekt koñcowu, jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami.

Salony Stylu Wrocław

Fryzjer

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
5.0
100 opinii

Swoje włosy już kolejny raz oddaje w ręce Moniki i po każdej wizycie jestem zadowolona z efektu, jest dokładnie tak jak chciałam, widać dokładność, doświadczenie a przede wszystkim umiejętność i chęć zrozumienia żądanego przez klientke efektu. Ani razu się nie zawiodłam. Bardzo polecam.

Hair Studio Balcerak

Fryzjer

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
100 opinii

Miałam przyjemność dziś odwiedzić salon Hair Studio Balcerak. Pan Maciej M. zajął się mną w bardzo prosfesjonalny sposób. Pełna informacja przed wykonaniem usługi. Dostosowana do moich potrzeb jak i samych włosów. Finalnie zostało wykonane samo strzyżenie plus styling. Szczerze polecam. Napewno wrócę.

Upiększalnia STUDIO STYLU I URODY

Fryzjer

al. Lipowa 21 LU1, 53-124 Wrocław
5.0
239 opinii

Gorąco polecam, koloryzacja przeszła moje oczekiwania, włosy świetnie obcięte, układają się bez problemu. Miłym akcentem w trakcie farbowania był zabieg na dłonie o cudownym brzoskwiniowym zapachu.Na pewno wrócę.