Fryzjer Warszawa Wesoła

Beauty Zone Katarzyna Adamczyk

Beauty Zone Katarzyna Adamczyk

Fryzjer

Urocza 39D, 05-075 Warszawa
5.0

Pani Agnieszka wspaniała kobieta- przesympatyczna, kompetentna w swoim fachu- doradziła co dla moich włosów będzie odpowiednie ( w tym wypadku odradziła koloryzację i rozjaśnianie ). Na pewno nie była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u Pani Agnieszki :)

Salony z tej samej miejscowości

Medipes Gabinet Podologiczny Anna Czysz

Medipes Gabinet Podologiczny Anna Czysz

Inne

Jana Pawła II 40 lok 3, 05-077 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Ania to najlepszy specjalista - podolog u jakiego byłam. I na pewno już tego nie zmienię. Zabieg jest przyjemny, relaksujący, bardzo dokładny. Uroczy, pachnący gabinet z zielenią za oknem. Aż się nie chce wychodzić. Polecam serdecznie!

Sprzedaż bonów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Dr Mudel

Dr Mudel

Fryzjer

Juliana Ursyna Niemcewicza 26/28, 02-306 Warszawa
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Pomagać ludziom - ta myśl towarzyszyła mi, kiedy postanowiłam zająć się medycyną, później medycyną estetyczną i wreszcie kiedy otworzyłam swoją klinikę. Stworzyłam miejsce, w którym każdy pacjent może liczyć na to, że zostanie wysłuchany i potraktowany indywidualnie. Przytulny wystrój spraw

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salony bez rezerwacji online

Doll Studio

Doll Studio

Fryzjer

Graniczna 4, 00-130 Warszawa
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

 Witamy serdecznie, W Doll Studio oferujemy usługi w zakresie stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs, najmodniejsze makijaże jak również ręcznie wykonaną biżuterię. Salon mieści się w samym środmieściu, ul.Graniczna 4, skrzyżowanie Marszałkowskiej z Królewską.   Jesteśmy do d