Fryzjer Warszawa Targówek

359 wyników

Salon Fryzjerski Techni Art

Fryzjer

3 Maja 30, 05-091 Ząbki
4.9
115 opinii

Jestem zachwycona efektem końcowym! Moje włosy nabrały lekkości, miękkości, intensywniejszego skrętu, czyli tak jak miało być:) O metodach OMO czy CG nie dało się porozmawiać, ale każdy ma prawo do swojego zdania. No i za lakierem do włosów nie przepadam, ale zawsze można go zmyć po przyjściu do domu:)

SkinPeel Martyna Sochala

Fryzjer

Tadeusza Korsaka 6, 03-744 Warszawa
0.0
Brak opinii

Gabinet został stworzony po to, by wychodzić na przeciw oczekiwaniom Klientek i Klientów, którzy borykają się z rozmaitymi defektami kosmetycznymi, dermatozami, bądź pragną utrzymać cerę w dobrym stanie stosując odpowiednią profilaktykę. Zabiegi z pogranicza kosmetologii estetycznej, leczni

Salony z tej samej miejscowości

Fajnygabinet.pl

Fryzjer

Piłsudskiego 111/58, 05-091 Ząbki
4.9
12 opinii

Doskonale dobrany zabieg do mojej cery, przemiła Pani kosmetyczka. Skóra jasna, ożywiona, młodsza. Wizyta w gabinecie to prawdziwa przyjemność, najwyższa jakość usługi, najlepsze kosmetyki użyte do zabiegu, a wszystko w przystępnej cenie. Kosmetyki do domu też polecam, bo rzeczywiste przedluzaja efekt zabiegu. Wyszłam zadowolona.

ORLY Nails Club

Fryzjer

Łabiszyńska 21a lok. B, 03-204 Warszawa
5.0
5 opinii

Super miejsce! Wioletta jest profesjonalistką, paznokcie za każdym razem są przepięknie I bardzo długo się trzymają ( cztery tygodnie bez żadnego odprysku!) Atmosfera w salonie jest przyjemna i zawsze miło tam wracam. Serdecznie polecam.