Fryzjer Warszawa Centrum

U Fryzjerów Mokotowska

U Fryzjerów Mokotowska

Fryzjer

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, fajna atmosfera w salonie i oczywiście rewelacyjnie wykonana praca. Fryzjerka pytała się o zdanie, dokładnie mówiła, co robi, zrobiła wszystko tak, jak chciałam, a fryzura jest przepiękna. Polecam gorąco!

U Fryzjerów Andersa

U Fryzjerów Andersa

Fryzjer

Andersa 13, 00-159 Warszawa

Pani Beata jest niezwykle kreatywną, dokładną i doświadczoną w swoim zawodzie osobą. Bardzo cenią i szanuję Jej indywidualne podejście do klienta i profesjonalizm. Bez wątpienia jest Ona najwyższej klasy specjalistą, zwłaszcza od włosów wymagających, osłabionych zabiegami chemicznymi.

Kuchnia Fryzjera ECO SALON

Kuchnia Fryzjera ECO SALON

Fryzjer

Bracka 18, 00-028 Warszawa

Rewelacja! Najczęściej po wyjściu od fryzjera biegnę do domu schować się przed światem. Po wizycie u Marcina dumnie poszłam w miasto :) Piękne cięcie (dokładnie tak, jak lubię!), kolor wyszedł sliczny, a sam czas spędzony w salonie bardzo przyjemny i komfortowy. Z całego serca polecam i będę polecać wszystkim :) Dziękuję!

Fifty Fifty Concept

Fifty Fifty Concept

Fryzjer

Wspólna 50, 00-684 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Fifty Fifty Concept. Koloryzacja została bardzo dobrze zrobiona. Regeneracja Botox sprawiła, że moje włosy nabrały pięknego, zdrowego blasku. Strzyżenie jak najbardziej ok. Dziękuję Pani Natalii za wykonanie wszystkich usług. Bardzo podoba mi się efekt końcowy. Szczerze polecam.

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Fryzjer

Stawki 8, 00-688 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty konsultacyjnej. Miałam duży problem z moimi włosami. Fryzjerka Sylwia zaproponowała kilka rozwiązań, skorzystałam z jednego z nich.

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Fryzjer

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Ponownie przekazywałam ścięte włosy na Rack'n'Roll i mogę napisać ze 100% pewnością, że salon profesjonalnie wspiera fundację oraz dopieszcza osoby przekazujące włosy na peruki. Dziękuję :)

Spiękniej

Spiękniej

Fryzjer

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa

Bardzo przyjazne miejsce. Miła obsługa. Pani Aneta Lange obcina rewelacyjnie. Bardzo dokładnie. Co do milimetra :) słucha pomysłów klienta, doradza. Po 12 latach życia w stolicy znalazłam wreszcie kogoś, kto potrafi dobrze obciąć moje wymagające włosy. Polecam :) na pewno wrócę :)

HAIRMATE Powiśle

HAIRMATE Powiśle

Fryzjer

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa

Ania jest cudowna, to profesjonalistka w każdym calu, słucha, podpowiada a efekt jest niesamowity, blondy jak marzenie, po cięciu włosy świetnie się układają. Kolejna wizyta i uśmiech na twarzy, dziękuje i gorąco polecam.

Milek Design - TAMKA 29

Milek Design - TAMKA 29

Fryzjer

Tamka 29, 00-349 Warszawa

Była to moja druga wizyta u Kasi i już planuję kolejne! Kasia jest bardzo precyzyjna, profesjonalna i kulturalna. Przed cięciem dokładnie omówiłyśmy jaki ma być końcowy efekt, dowiedziałam się sporo o właściwej pielęgnacji włosów. Od razu da się wyczuć, że Kasia lubi swoją pracę i stale się rozwija ❤️

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

Fryzjer

Okrąg 4, 00-423 Warszawa

Nigdy moje włosy nie były potraktowane tak profesjonalnie. Podejście do klienta, wiedza, umiejętności na najwyższym poziomie. Pierwszy raz fryzjer wysłuchał moich potrzeb i sam zaproponował to co wg niego pasuje do mojej twarzy. Dla mnie to bezcenne. Dziękuje. Już się mnie nie pozbędziecie 😉

Relax in SPA

Relax in SPA

Fryzjer

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Pani Agnieszka- klasa i jeszcze raz klasa !!! To co potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu .. nie ma nic lepszego niz fakt, żepo wyjściu z salonu człowiek sam sobie bardziej sie podoba !!! POLECAM PANIĄ AGNIESZKĘ i OCZYWIŚCIE CAŁY SALON RELAX IN SPA!!!❤

LE DESIR

LE DESIR

Fryzjer

Jasna 19, 00-058 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia, koloru. Pani Kinga spisała sie na medal. Na pewno wrócę do salonu. Mam przeczucie, że znalazłam fryzjerkę z którą mogłabym poeksperymentować fryzury na mojej głowie. Czas na zabawę. Polecam !

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 22 Q22, 00-133 Warszawa

Usługa wykonana na najwyższym poziomie ocena 5,0 to zdecydowanie za mało. Pani Kinga jest wybitną stylistka . To była moja pierwsza wizyta w Państwa salonie która przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Pani Kingo jeszcze raz bardzo dziękuje :) Do zobaczenia wkrótce

Milek Design - Hoża 40

Milek Design - Hoża 40

Fryzjer

Hoża 40, 00-516 Warszawa

Bardzo mile popołudnie, i znowu pozytywne zaskoczenie- ciekawy kolor i zdrowe wlosy. Pani Monika ma plan i rozumie o co chodzi i zdaje wyjscie nawet jeśli zaskocze ja jakas nieuda koloryzacja zrobioną w innym miejscu. Informowanie o przewidywanej cenie usługi przed to bardzo dobry zwyczaj:) Dziękuję

𝗜𝘃𝘆 𝗕𝗲𝗮𝘂𝘁𝘆&𝗕𝘂𝗯𝗯𝗹𝗲𝘀 𝗪𝗮𝗿𝘀𝗮𝘄

𝗜𝘃𝘆 𝗕𝗲𝗮𝘂𝘁𝘆&𝗕𝘂𝗯𝗯𝗹𝗲𝘀 𝗪𝗮𝗿𝘀𝗮𝘄

Fryzjer

Emilii Plater 47, 00-118 Warszawa

To moja pierwsza wizyta w tym salonie i na pewno nie ostatnia :))). Jestem bardzo zadowolona, Karina, to prawdziwa profesjonalistka, idealnie dobrała kolor, super cięcie, włosy się błyszczą i ładnie układają. Świetne miejsce z przemiłą atmosferą i obsługą :)))). Będę wracać :).

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Fryzjer

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa

Opisałam jaki mam pomysł na fryzurę. Dostałam rożne propozycje. Dowiedziałam się co je różni. Drogą eliminacji doszliśmy do wersji, która spełniałaby moje oczekiwania.Łukasz był bardzo pomocny, otwarty na moje zdanie, potrzeby i pytania.