Trychologia Warszawa

3619 wyników

Salon RUBIA

Fryzjer

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
945 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ciepło, z uśmiechem, swojsko. Takich miejsc szuka się na mapie zwłaszcza wielkich miast. Zapadają w pamięć i powodują, że chce się wracać. Moja córka miała rację i dobre wyczucie polecając mi Państwa salon. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2686 opinii

Idealnie dobrany kolor, staranne i dokładne strzyżenie a włosy delikatne i jedwabiste jak w reklamie. Pani Dorota w perfekcyjny sposób wykonała mój "pierwszy raz". Do tego wszystko w przesympatycznej i nienachalnej atmosferze. Wyszłam z uśmiechem na ustach.

Gabinet Bezpiecznej Kosmetyki

Fryzjer

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
517 opinii

Przyjemna atmosfera w całym lokalu, pani Monika była bardzo uprzejma i kompetentna, czułam, że ona była tylko dla mnie, że to ja byłam w centrum. Doceniam bardzo ,że w trakcie zabiegu na twarz nie była p. Monika rozmowna, można było "poddać " się jej rękom i tylko czuć przyjemność.

FB Clinic

Fryzjer

Makolągwy 21/U2, 02-811 Warszawa
5.0
119 opinii

Dzisiaj obdarowano moją buzię szyję dekolt czystym arktycznym tlenem - począwszy od peelingu przez infuzję tlenową i na końcu maskę intensywnie nawilżającą. Cera zyskała nową energię, napięcie, gładkość, odprężenie. Efekt zaskoczył mnie pozytywnie. Bardzo dziękuję Pani Aniu!

Hair&Skin Therapy

Fryzjer

Renesansowa 5a, 01-905 Warszawa
5.0
24 opinie

Jestem stałą pacjentką pani Agaty już od kilku lat. Jestem pod wrażeniem pięknego, estetycznego gabinetu, w którym byłam dzisiaj pierwszy raz. Same usługi i osobę Pani Agaty serdecznie polecam, wyprowadziła moją skórę i włosy ze stanu fatalnego na dobrą drogę.