Przejdź do głównej zawartości

Trychologia Warszawa

Profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów, diagnozowanie i leczenie problemów skóry głowy a także zakup specjalistycznych produktów można uzyskać w gabinecie trychologicznym w Warszawie. Czekają tam na ciebie specjaliści o najwyższym poziomie kwalifikacji: doświadczenie, dostępność nowoczesnego sprzętu, stosowanie zaawansowanych metod leczenia, indywidualne, uważne podejście do każdego klienta to czynniki, na których opiera się praca trychologa w Warszawie. Zapewnią nie tylko diagnozę, skuteczne leczenie chorób, ale także ich zapobieganie.

Szukasz trychologa w Warszawie?

Jeśli zależy Ci na w pełni profesjonalnej diagnostyce i leczeniu skóry głowy, to doskonale się składa. W naszym serwisie znajdziesz najlepszych trychologów z Warszawy, którzy cenieni są nie tylko za swoją pracę, ale i świetne podejście do klienta. Zgłaszając się do gabinetu tego specjalisty możesz liczyć na:

 • Szczegółowe badanie stanu mieszków włosowych, wskaźników wzrostu włosów, stopnia i dynamiki zmian strukturalnych
 • Identyfikację chorób skóry na najwcześniejszych etapach, śledzić ich rozwój, aby w porę zapobiec ich rozwojowi.

W wyniku otrzymanych informacji trycholog zaleci kompleks leczenia włosów i skóry, wykonane badanie jest rejestrowane w bazie danych i umożliwia dynamiczną ocenę wyników leczenia. Możesz umówić się na konsultację z trychologiem w Warszawie bezpośrednio na stronie internetowej lub za pomocą aplikacji Moment.pl., gdzie istnieje możliwość wyszukania gabinetu najbliżej siebie.

Dlaczego warto odwiedzić gabinet trychologiczny w Warszawie?

Podczas wizyty w gabinecie trychologicznym w Warszawie, specjalista cię wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, wykona trichoskopię, która jest diagnostyczną techniką komputerową, obecnie najbardziej dokładną i wygodną do badania stanu skóry głowy i włosów. Ponadto zaleci schemat leczenia na podstawie diagnozy. Uzyskasz porady w celu dalszego utrzymania zdrowej skóry głowy i włosów w domu. Pamiętaj, że metoda prób i błędów, dzięki której sam próbujesz pozbyć się problemu z włosami, może nie tylko nie przynieść rezultatów i zająć dużo czasu i wysiłku, ale także doprowadzić do zaostrzenia choroby.

Kiedy konieczna jest konsultacja z trychologiem?

 • Wypadanie włosów (androgenne, rozproszone, łysienie ogniskowe)
 • Pogorszenie, jakości włosów: kruchość, przerzedzenie, suchość itp.
 • Zwiększone przetłuszczanie się włosów i / lub skóry głowy
 • Pojawienie się łupieżu, grzybicy skóry głowy
 • Swędząca skóra głowy
 • Pojawienie się wysypki na skórze głowy

Zmiany w pigmentacji włosów, pojawienie się siwych włosów, (co nie jest związane z naturalnymi zmianami związanymi z wiekiem).

Większość problemów, z którymi ludzie przychodzą do trychologa, jest spowodowana dysfunkcją gruczołów łojowych i słabym dopływem krwi do mieszków włosowych.

Jakie zabiegi wykonuje trycholog w Warszawie?

 • Mezoterapia - jest to zabieg na skórę głowy, polegający na wstrzyknięciu terapeutycznych koktajli do mezodermy (środkowej warstwy skóry). Składniki tworzące leki poprawiają krążenie krwi, przywracają strukturę i stymulują wzrost włosów.
 • Darsonwalizacja - sprawdzona metoda leczenia włosów oparta na działaniu mieszków włosowych na prąd pulsacyjny o wysokiej częstotliwości. Pomaga zwiększyć przepływ krwi tętniczej, a wraz z nią tlenu i składników odżywczych, normalizuje równowagę kwasowo-zasadową skóry, zapobiega zwiększonemu rozmnażaniu mikroflory grzybowej i bakterii chorobotwórczych, eliminuje swędzenie, zatrzymuje wypadanie włosów i przyspiesza wzrost włosów.
 • Terapia plazmowa - jest to stosunkowo nowa, ale dość skuteczna metoda leczenia włosów, oparta na wprowadzeniu do skóry głowy osocza bogatopłytkowego pacjenta.Tak zwane czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi aktywują regenerację struktur komórkowych mieszków włosowych, a po 2 zabiegach znacznie spowalniają wypadanie włosów.

Umów się do trychologa z Warszawy przez Internet

Konsultacja z trychologiem obejmuje badanie w celu wykluczenia wewnętrznych patologii (niedokrwistość, zaburzenia hormonalne i metaboliczne itp.). Po uzyskaniu danych diagnostycznych trycholog z Warszawy opracowuje plan leczenia nie tylko włosów, ale także skóry głowy. Z reguły jest to kompleksowy program, który obejmuje przyjmowanie leków (witamin, minerałów itp.), a także produktów do pielęgnacji zewnętrznej. Bardzo często specjalista może przepisać procedury mające na celu stymulowanie wzrostu i wzmocnienie włosów. Preparaty do zabiegów zwykle obejmują aminokwasy, witaminy, mikroelementy, czynniki wzrostu, kwas hialuronowy. W większości przypadków wymagany jest od 5 do 10 zabiegów, aby uzyskać widoczny efekt.

Ogromne doświadczenie zdobyte przez tychologa w Warszawie pomoże ci zrozumieć twój problem, a nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne, które spełniają standardy europejskiej i międzynarodowej trychologii, pozwolą ci osiągnąć wyraźny i trwały efekt. Możesz zarezerwować termin wizyty u trychologa w Warszawie przez Internet lub aplikację mobilną Moment.pl. Dzięki funkcjonalnościom tego serwisu możesz posortować gabinety trychologiczne według cen czy opinii, które zamieszczane są tylko przez rzeczywistych klientów po odbytej wizycie.