Przejdź do głównej zawartości

Trychologia Warszawa

Galeria Urody Wilanów - zarezerwuj wizytę

Galeria Urody Wilanów

Fryzjer

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Cel wizyty: uczesanie na ślub koleżanki. Wyszłam z Galerii Urody bardzo zadowolona z lekkim, eleganckim uczesaniem. Pani Zosia jest wyjątkowo zdolną i miłą osobą. Jej pomysł na okiełznanie moich niesfornych włosów przerósł moje oczekiwanie. Ponadto fryzura bardzo dobrze się trzymała. Szczerze polecam!

Aussie Clinic Targówek - zarezerwuj wizytę

Aussie Clinic Targówek

Fryzjer

Głębocka 5/U11, 83-287 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Klinika nie za duża, jednakże tak ciepłego podejścia do klienta dawno nie spotkałam. Panie kosmetolog troszczą się pod każdym względem, tłumaczą pielęgnację domowa, konsultacją na najwyższym poziomie. Naprawdę zakochałam się w tym miejscu i na pewno wrócę :)

Profesjonalne podejście do pielęgnacji włosów, diagnozowanie i leczenie problemów skóry głowy a także zakup specjalistycznych produktów można uzyskać w gabinecie trychologicznym w Warszawie. Czekają tam na ciebie specjaliści o najwyższym poziomie kwalifikacji: doświadczenie, dostępność nowoczesnego sprzętu, stosowanie zaawansowanych metod leczenia, indywidualne, uważne podejście do każdego klienta to czynniki, na których opiera się praca trychologa w Warszawie. Zapewnią nie tylko diagnozę, skuteczne leczenie chorób, ale także ich zapobieganie.

Szukasz trychologa w Warszawie?

Jeśli zależy Ci na w pełni profesjonalnej diagnostyce i leczeniu skóry głowy, to doskonale się składa. W naszym serwisie znajdziesz najlepszych trychologów z Warszawy, którzy cenieni są nie tylko za swoją pracę, ale i świetne podejście do klienta. Zgłaszając się do gabinetu tego specjalisty możesz liczyć na:

 • Szczegółowe badanie stanu mieszków włosowych, wskaźników wzrostu włosów, stopnia i dynamiki zmian strukturalnych
 • Identyfikację chorób skóry na najwcześniejszych etapach, śledzić ich rozwój, aby w porę zapobiec ich rozwojowi.

W wyniku otrzymanych informacji trycholog zaleci kompleks leczenia włosów i skóry, wykonane badanie jest rejestrowane w bazie danych i umożliwia dynamiczną ocenę wyników leczenia. Możesz umówić się na konsultację z trychologiem w Warszawie bezpośrednio na stronie internetowej lub za pomocą aplikacji Moment.pl., gdzie istnieje możliwość wyszukania gabinetu najbliżej siebie.

Dlaczego warto odwiedzić gabinet trychologiczny w Warszawie?

Podczas wizyty w gabinecie trychologicznym w Warszawie, specjalista cię wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, wykona trichoskopię, która jest diagnostyczną techniką komputerową, obecnie najbardziej dokładną i wygodną do badania stanu skóry głowy i włosów. Ponadto zaleci schemat leczenia na podstawie diagnozy. Uzyskasz porady w celu dalszego utrzymania zdrowej skóry głowy i włosów w domu. Pamiętaj, że metoda prób i błędów, dzięki której sam próbujesz pozbyć się problemu z włosami, może nie tylko nie przynieść rezultatów i zająć dużo czasu i wysiłku, ale także doprowadzić do zaostrzenia choroby.

Kiedy konieczna jest konsultacja z trychologiem?

 • Wypadanie włosów (androgenne, rozproszone, łysienie ogniskowe)
 • Pogorszenie, jakości włosów: kruchość, przerzedzenie, suchość itp.
 • Zwiększone przetłuszczanie się włosów i / lub skóry głowy
 • Pojawienie się łupieżu, grzybicy skóry głowy
 • Swędząca skóra głowy
 • Pojawienie się wysypki na skórze głowy

Zmiany w pigmentacji włosów, pojawienie się siwych włosów, (co nie jest związane z naturalnymi zmianami związanymi z wiekiem).

Większość problemów, z którymi ludzie przychodzą do trychologa, jest spowodowana dysfunkcją gruczołów łojowych i słabym dopływem krwi do mieszków włosowych.

Jakie zabiegi wykonuje trycholog w Warszawie?

 • Mezoterapia - jest to zabieg na skórę głowy, polegający na wstrzyknięciu terapeutycznych koktajli do mezodermy (środkowej warstwy skóry). Składniki tworzące leki poprawiają krążenie krwi, przywracają strukturę i stymulują wzrost włosów.
 • Darsonwalizacja - sprawdzona metoda leczenia włosów oparta na działaniu mieszków włosowych na prąd pulsacyjny o wysokiej częstotliwości. Pomaga zwiększyć przepływ krwi tętniczej, a wraz z nią tlenu i składników odżywczych, normalizuje równowagę kwasowo-zasadową skóry, zapobiega zwiększonemu rozmnażaniu mikroflory grzybowej i bakterii chorobotwórczych, eliminuje swędzenie, zatrzymuje wypadanie włosów i przyspiesza wzrost włosów.
 • Terapia plazmowa - jest to stosunkowo nowa, ale dość skuteczna metoda leczenia włosów, oparta na wprowadzeniu do skóry głowy osocza bogatopłytkowego pacjenta.Tak zwane czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi aktywują regenerację struktur komórkowych mieszków włosowych, a po 2 zabiegach znacznie spowalniają wypadanie włosów.

Umów się do trychologa z Warszawy przez Internet

Konsultacja z trychologiem obejmuje badanie w celu wykluczenia wewnętrznych patologii (niedokrwistość, zaburzenia hormonalne i metaboliczne itp.). Po uzyskaniu danych diagnostycznych trycholog z Warszawy opracowuje plan leczenia nie tylko włosów, ale także skóry głowy. Z reguły jest to kompleksowy program, który obejmuje przyjmowanie leków (witamin, minerałów itp.), a także produktów do pielęgnacji zewnętrznej. Bardzo często specjalista może przepisać procedury mające na celu stymulowanie wzrostu i wzmocnienie włosów. Preparaty do zabiegów zwykle obejmują aminokwasy, witaminy, mikroelementy, czynniki wzrostu, kwas hialuronowy. W większości przypadków wymagany jest od 5 do 10 zabiegów, aby uzyskać widoczny efekt.

Ogromne doświadczenie zdobyte przez tychologa w Warszawie pomoże ci zrozumieć twój problem, a nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne, które spełniają standardy europejskiej i międzynarodowej trychologii, pozwolą ci osiągnąć wyraźny i trwały efekt. Możesz zarezerwować termin wizyty u trychologa w Warszawie przez Internet lub aplikację mobilną Moment.pl. Dzięki funkcjonalnościom tego serwisu możesz posortować gabinety trychologiczne według cen czy opinii, które zamieszczane są tylko przez rzeczywistych klientów po odbytej wizycie.