Trychologia Poznań

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Fryzjer

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Bardzo sympatycznie,profesjonalnie,wszystko krok po kroku zostało mi wyjaśnione.Wiedza,czystość,sterylność przekonała mnie do skorzystania z zabiegów.To jest właśnie to czego szukałam.Moje standardy,moje wymagania myśle,ze zostaną spełnione z tym Instytutem :)

Hair-Club

Hair-Club

Fryzjer

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

U Łukasza byłam pierwszy raz i jestem bardo zadowolona z cięcia oraz poziomu obsługi. Bardzo duże wyczucie potrzeb klienta, porządny wywiad dotyczący oczekiwań, umiejętność słuchania i doradzenia co do funkcjonalności danego cięcia. Wbrew pozorom to niezbyt częste zjawisko. Będę wracać i polecać!

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Fryzjer

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las

Po raz pierwszy z życiu wreszcie mam na włosach kolor o jakim marzyłam od lat!!!!! Pani Roxana słucha i wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności tak, żeby osiągnąć efekt o którym rozmawiałyśmy, a nie to, co akurat wyjdzie. Nigdy Jej nie zamienię na żadną inna fryzjerkę!!!

Klinika Piękna Derm Expert

Klinika Piękna Derm Expert

Fryzjer

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań

Bardzo miła i ciepła atmosfera. Pani Aneta ma bardzo profesjonalne podejście i sprawia, że nawet bolesny czasem zabieg łatwiej wytrzymać. A szefowa - zawsze przyjemnie "oddać się w Jej ręce". Polecam zabiegi w DERM EXPERT!

Klub 232

Klub 232

Fryzjer

Młyńska 12, 61-730 Poznań
5.0

Dawno nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera! Włosy układają się świetnie, efekt jest dokładnie tym czego potrzebowałam. Do tego przemiła obsługa, przystępna cena i masujący fotel podczas mycia włosów <3 Z pewnością zostanę stałą klientką :)

Faktoria Spa

Faktoria Spa

Fryzjer

Bolesława Krzywoustego 72, 61-144 Poznań
5.0

Panią Klaudię cechują przede wszystkim : kompetencja, duża wiedza anatomiczna wykraczająca poza ramy przyjętego ogólnie schematu świadczenia usług, ma dar słuchania i wykorzystywania go w dobrze pojętym interesie klienta ( niesienie ulgi w różnych przypadłościach bólowych), wysoka kultura osobista. Taka osoba to skarb dla pacjenta!!!

Bea Beleza Hair Studio

Bea Beleza Hair Studio

Fryzjer

Słoneczna 67, 60-148 Poznań
5.0

Rewelacja! Obsługa na najwyższym poziomie. Długo szukałam salonu z którego byłabym w 100% zadowolona i do którego mogłabym wracać. Efekt przewyższył moje oczekiwania. Pani Roksana jest bardzo miłą i profesjonalną osobą, gorąco polecam!:)

Tricho-medica Klinika Skóry i Włosa

Tricho-medica Klinika Skóry i Włosa

Fryzjer

Ptaszkowska, 27, 60-101 Poznań
5.0

Badanie skóry głowy i włosa za pomocą mikrokamery. Zabiegi hamujące wypadanie włosów oraz aktywujące porost. Zabiegi na skórę głowy: oczyszczające, przeciwłojotokowe, nawilżające, przeciwłupieżowe. Odbudowa i regeneracja włosa. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt. Kosmetol

Hair Cliniqe

Hair Cliniqe

Fryzjer

plac Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań
0.0
Brak opinii

Hair Cliniqe. Holistyczne podejście do włosów. To miejsce, w którym możesz całkowicie odmienić swój wygląd lub w delikatny sposób podkreślić urodę, wydobyć najpiękniejsze walory, których dotąd nie dostrzegałaś. Jeżeli Twoje włosy są zbyt rzadkie, wypadają w zbyt dużych ilościach lub też