Trychologia Kraków

1566 wyników

STUDIO PIĘKNA

Fryzjer

Dobrego Pasterza 122b, 31-416 Kraków
5.0
121 opinii

Bardzo dziękuję za super strzyżenie - zgodnie z założeniem, tak jak prosiłem a na dodatek dokładne i precyzyjne, a to jest dla mnie kluczowe, i w bardzo miłej atmosferze. Za miesiąc będę miał dylemat czy umawiać się do Pani Karoliny czy Pani Kamili. Lubię mieć takie dylematy.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Fryzjer

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5672 opinie

Mezoterapia daje efekty - wypada mniej włosów, jest sporo baby-hair, w problematycznych miejscach prześwity się zmniejszyły. Trzeba jednak powtarzać zabiegi. Pani Patrycja - super! :) Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, świetne podejście do klienta i zawsze miła atmosfera.

EsteticDerm Instytut

Fryzjer

Sarego 28, 31-047 Kraków
4.9
344 opinie

Druga wizyta u Pani Aleksandry Laszczak. Bardzo cierpliwe, profesjonalne podejście. Pani Aleksandra wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Kosmetyki z serii Fisiolinea bardzo dobrze sprawdzają się na moim wybrednym skalpie :)

Eko Fryzjer Trycholog

Fryzjer

Monte Cassino 6/2, 30-337 Kraków
5.0
229 opinii

Niesamowite miejsce, profesjonalna obsługa, w końcu po długim czasie otrzymałam rzetelną informację na temat tego co się dzieje ze skórą głowy i propozycję kuracji. Cena konsultacji, jak i późniejszego zabiegu też jest całkiem przystępna. Na pewno jeszcze nie jeden raz będę wracać do salonu Pana Grzegorza :)

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Fryzjer

Karola Jana Chodkiewicza 8, 31-532 Kraków
5.0
57 opinii

Pani Ewelina bardzo dokładnie, delikatnie i starannie wykonała zabieg. Odpowiadała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. W gabinecie brakowało mi trochę muzyki, która umiliłaby czas dosyć długiego całego zabiegu, ale za to kawa była pyszna!

Face and Body Instiutute ul. Pod Fortem 2C/LU7

Fryzjer

ul. Pod Fortem 2C/LU7, 31-302 Kraków
4.9
62 opinie

Face & Body Institute to mariaż pasji i doświadczenia. To miejsce, gdzie w odpowiedzi na potrzeby klienta stosujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi medyczne i kosmetyczne. To ludzie, z którymi tworzymy wyjątkowy i stale rozwijający się zespół specjalistów. To usługi, którymi w rzeczywisty

Salon Urody Pure Skin

Fryzjer

Orlińskiego1b/33, 31-878 Kraków
5.0
19 opinii

Usługi wykonane profesjonalnie. Pani Kasia bardzo miła z dużą wiedzą kosmetyczną, zawsze doradzi adekwatnie do potrzeb klienta. Zdecydowanie najlepszy gabinet kosmetyczny jaki dotychczas odwiedziłam, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów i który na pewno jeszcze nie raz odwiedzę.

DENERIS

Fryzjer

Obozowa 64, 30-383 Kraków
5.0
13 opinii

Planujesz poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej? Wybierz sprawdzone i bezpieczne miejsce. Deneris to klinika urody, w której dbamy o urodę, łącząc wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, fizykoterapii i medycyny. Warto zaznaczyć, że jesteśmy autoryzowanym salonem Ericson

Trychologiczne.pl

Fryzjer

Śledziejowice 160 k /Wieliczki, 32-020 Śledziejowice
5.0
7 opinii

Trychologiczne.pl to miejsce w Wieliczce, gdzie zadbasz nie tylko o włosy ale też o skórę głowy. Pomagam w leczeniu takich dolegliwości jak wypadanie włosów, łysienie, łupieże różnego rodzaju, łojotok i przetłuszczanie się włosów. W Gabinecie Trychologicznym wykorzystuję naturę i naukę łą