Trychologia Gdańsk

Anna Malinowska Paradise For Hair

Anna Malinowska Paradise For Hair

Fryzjer

Grażyny 20, 80-438 Gdańsk

Dzisiaj byłam i jestem bardzo zadowolona! Pani Klaudia wykonała zabieg leczenia włosów ogniem na moich włosach,doradziła mi również jak dbać o włosy aby efekty zabiegu utrzymywały się długo. To był mile spędzony czas. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam .

Salon Galeria Urody

Salon Galeria Urody

Fryzjer

Leszczynowa 90, 80-175 Gdańsk
5.0

Galeria Urody to koncepcja łącząca wiele usług z zakresu kosmetyki, fryzjerstwa i estetyki. Nasza strategia opiera się na kompleksowym dbaniu o zdrowie i urodę naszych Klientów. W ofercie mamy pełen wachlarz zabiegów i usług, które pozwalają zachować piękno i cieszyć się młodością jak najd

Trycho Klinika

Trycho Klinika

Fryzjer

Stefana Batorego 23, 81-365 Gdańsk
5.0

Klinika znajduje się w świetnie skomunikowanym miejscu w Gdańsku. Została stworzona by pomóc kobietom oraz mężczyznom w leczeniu problemów związanych ze skórą głowy oraz włosów. W naszej Klinice zapewniamy diagnostykę i leczenie trychologiczne. Wykonujemy zabiegi mezoterapii witaminowej

Studio SBP

Studio SBP

Fryzjer

Grodzka 17, 80-441 Gdańsk
5.0

Salon Kosmetyczny "Studio SBP" wraz z marką "Biologique Recherche" oferuje: • potwierdzoną skuteczność zabiegów pielęgnacyjno - terapeutycznych, • świetne rezultaty osiągane w krótkim czasie, • zabiegi opracowane na kosmetykach posiadających najwyższe stężenia składników aktywnych wyko

Salony z podobnych kategorii

Cichy Design Salon Fryzjerski

Cichy Design Salon Fryzjerski

Fryzjer

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk

Dziesiątki nieudanych wizyt i katastrof na głowie, wystarczyła godzina u Pani Alicji i cały strach przed fryzjerami minął. Włosy ścięte idealnie tak jak chciałam. Pani Alicja słucha Klienta i wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie. Polecam !

R. SMARZ Professional Hair

R. SMARZ Professional Hair

Fryzjer

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

Jakiś czas temu wybrałam się na strzyżenie oraz pielęgnacje do pani Justyny, jeden z lepszych salonów które odwiedziłam- pełen profesjonalizm do tego bardzo miły zespół. Do tego pani Justyna dał mi wiele cennych rad i uwag, szczerze polecam!

Salon Urody AS Professional Beauty

Salon Urody AS Professional Beauty

Fryzjer

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk

Usługi wykonane zostały jak zwykle w przyjaznej atmosferze, która pozwala się zrelaksować. Pani Kamila ma talent do przedłużania rzęs i dobiera je perfekcyjnie. Pani Irena szybko i sprawnie wykonuje strzyżenie, włosy nawet po przycięciu końcówek są jak nowe.

Studio Fryzjerskie Agnes

Studio Fryzjerskie Agnes

Fryzjer

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i modelowania wykonanego przez Panią Kasię. Cięcie wykonane bardzo precyzyjnie. Była to moja druga wizyta u Pani Kasi i po raz kolejny jestem zachwycona efektem.

Bogna Hair Design

Bogna Hair Design

Fryzjer

Dmowskiego 10, 80-264 Gdańsk

Kolejna wizyta, która tylko potwierdza, jak profesjonalna jest pani Karolina w swojej pracy. Doradziła super i cieszę się z faktu, że do fryzjera mogę przychodzić z wielką swobodą i myślą, że nie spotka mnie żaden zawód i niezadowolenie z wykonanej usługi. Pozdrawiam Karolinę i cały zespół ;-)