Przejdź do głównej zawartości

Trwała ondulacja Warszawa Żoliborz

Między Grzebieniem A Nożyczkami - zarezerwuj wizytę

Między Grzebieniem A Nożyczkami

Fryzjer

Elbląska, 37, 01-737 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W zakładzie panuję bardzo miła atmosfera i miło patrzeć jak zespół wspólnie pracuje. Robiłam strzyżenie i trwałą (robię od wielu lat, ale poraz pierwszy tutaj) i wyszła najlepiej jak dotychczas robiłam. Pani fryzjer wysłuchała moje prośby i sugestie i na wszystko reagowała bardzo pozytywnie. Polecam zarówno na strzyżenie oraz na trwałą.

Madelski Hair Salon - zarezerwuj wizytę

Madelski Hair Salon

Fryzjer

Kazimierza Promyka 5, 01-604 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Od lat jestem klientką tego salonu , zawsze wychodzę zadowolona. Nie muszę mówić jak mam być obcięta i uczesana mój fryzjer to wie. Często przychodzi ze mną moja córka , która twierdzi ,że najlepiej jest obcięta w tym salonie. Poleciłam fryzjera wielu znajomym , którzy pytali gdzie się strzygę. Polecam!

Salony z podobnych kategorii

Dziewczyny Beauty Bar  - zarezerwuj wizytę

Dziewczyny Beauty Bar

Fryzjer

Krasińskiego 24, 001-769 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona. Chyba pierwszy raz w życiu moje włosy zostały ostrzyżone dokładnie tak, jak chciałam :) Salon jest świetnie przygotowany na pandemiczne okoliczności - duże uznanie za to!

Salony z tej samej miejscowości

Centrum Med-Estetica - zarezerwuj wizytę

Centrum Med-Estetica

Kosmetyczka

ul. Jasnodworska 3C lok. U1, 01-745 Warszawa
4.96

Dlaczego Centrum Med-Estetica? - Skuteczne zabiegi, po których widać różnicę - Przyjazne i rzetelne Panie kosmetolog, które szkolą inne gabinety z obsługi sprzętów - Sprzęt - posiadamy sprawdzone i skuteczne lasery i urządzenia (nasza firma jest też dystrybutorem sprzętu kosmetyczno-m

Ideale - Medycyna Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Ideale - Medycyna Estetyczna

Inne

Kaliny Jędrusik 9 (Klinika Enso Esthetics), 01-748 Warszawa
4.84

Jestem zadowolona z wykonanego zabiegu.mila i profesjonalna obsluga.pani doktor Ania bardzo dobrze wie co robi żeby wyglądać pięknie i młodo .polecam.

Enso Esthetic - zarezerwuj wizytę

Enso Esthetic

Depilacja

Kaliny Jędrusik 9/U4, 01-748 Warszawa
5.0
Sprzedaż bonów

Zainspirowani marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet i mężczyzn, stworzyliśmy miejsce, w którym ze szczególną troską dbamy o harmonię między zdrowiem, urodą i potrzebami duszy. Naszymi działaniami przywracamy młodość i dobry nastrój. W Enso Estethics dokładamy wszelkich starań, aby p