Trwała ondulacja Warszawa Wola

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Fryzjer

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0

Rewelacja! Obsługa przesympatyczna, szczególnie Pani Dominika, która tłumaczyła mi wszystko dokładnie i cierpliwie. Dzieki niej z salonu wyszłam zrelaksowana i uśmiechnięta. :-) Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, dokładnie i szybko. Jestem tak zadowolona, że na pewno nie raz tu zawitam. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!:-)

Salony z podobnych kategorii

HAIRMATE 19.dzielnica

HAIRMATE 19.dzielnica

Fryzjer

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z obcięcia. Chciałam zaszaleć i zdecydowałam się na dość krótkie obcięcie, dlatego też szukałam naprawdę dobrego fryzjera, który mnie nie "skrzywdzi" ;) Hubert miał zachęcające opinie,więc zdecydowałam się na strzyżenie u niego i nie zawiodłam się :) Naprawdę polecam!

Salon Urody K8

Salon Urody K8

Fryzjer

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa

Wizyta w salonie to sama przyjemność:).Już od samego wejścia było miło,aż po mycie głowy i efektu końcowego. Mną zajmowała się pani Ola P, ale z obserwacji widziałam, że każdy z fryzjerów super wykonywał swoją pracę więc poszłabym do każdego z nich. Warto zrobić sobie przyjemność i wybrać właśnie ten salon.

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa

Wizyty u fryzjera zwykle są dla mnie stresujące i rzadko bywam zadowolona z ich efektu. Tym razem było inaczej. Pan Mateusz zna się na swoim fachu. Jest mistrzem nożyczek. Dodatkowo daje przydatne wskazówki jak szybko układać włosy na codzień. O miłej atmosferze nawet nie wspominam.

FRYZJER MĘSKI WARREN

FRYZJER MĘSKI WARREN

Fryzjer

JANA PAWŁA 41A/13A, 01-001 Warszawa

Sylwestrowe strzyżenia w Warren to już moja tradycja. Co roku jestem rewelacyjnie ostrzyżony przez Panią Renatę i gotowy na wyjątkowy wieczór. Wszystkim polecam ! Ps. Dziękuję za szampana na wynos:-) nie mogłem wypić w salonie ale wieczorem wypiłem za Wasze zdrowie i pomyślność.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Fryzjer

Dzielna 60, 01-029 Warszawa

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Na każdym kroku byłem informowany o tym jaki zabieg jest właśnie wykonywany, jakie ewentualne zabiegi mogłyby polepszyć stan mojej cery oraz z góry podawana była ich cena. Wszystko jasno, klarownie, bez ukrywania przed klientem. Komfort podczas wykonania zabiegów 10/10

Hair By K.Świderska

Hair By K.Świderska

Fryzjer

Chmielna 73b lok.29, 00-801 Warszawa
5.0

Dawid wykonał super robotę - moje włosy odżyły na nowo i zostały na maksa dopieszczone! Super spędzony czas i przede wszystkim bardzo profesjonalne podejście Dawida, sprawiły że czułam się wyjątkowo :) Polecam wszystkim :)