Trwała ondulacja Warszawa Praga Południe

Salony z podobnych kategorii

BARBER KOPYTEK (Praga Południe)

Fryzjer

Kamionkowska 19 lokal u6, 03-805 Warszawa
5.0
1628 opinii

Wpadłem i powiedziałem "jak zwykle", bo do tej pory byłem zawsze kontent, a Kamil na to "a może dziś inaczej?". Stwierdziłem "a co mi tam!" i ogarnął inaczej. Moja Dama targa mi teraz włosy jak dzika łania i za moją nową fryzurę przesyła całusy dla Kamila. Niech no spotkam, Lowelasa. Już ja mu przekażę całusy.

Druga Strona Lustra

Fryzjer

Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa
5.0
57 opinii

Atmosfera i profesjonalizm na pewno czynią to miejsce wyjątkowe . Dziewczyny zadbały , nie tylko o wystrój salonu ale także o bezpieczeństwo klienta - używają kosmetyków i farb ekologicznych najwyższej jakości . Polecam 👍

SC Beauty Clinic na Saskiej

Fryzjer

Saska 5E, 03-968 Warszawa
5.0
104 opinie

Pani Agnieszka jest super. Miałam obawy co do brwi, nie chciałam wyglądać jak ofiara tutoriali w internecie, ale całkiem niepotrzebnie. Świetny, naturalny kształt, delikatny kolor. Rzęsy super podkręcone. Na efekty carboliftu czekam, sam zabieg nie boli. Miło, czysto, elegancko, polecam!

Naturalnie To Tu Gocław

Fryzjer

ul.Jana Nowaka Jezioranskiego 9/U9, 03-984 Warszawa
5.0
94 opinie

Pani Vasilia to prawdziwy magik w swoim fachu - wyczaruje nie tylko piękny kolor i fryzurę, lecz także uśmiech na twarzy klientki. Pierwszy raz po wyjściu od fryzjera nie chciałam niczego poprawiać, patrząc w lusterko. Dziękuję i gorąco polecam. Zyskała Pani stałego klienta. :)