Trwała ondulacja Warszawa

3497 wyników

Galeria Urody Wilanów

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2355 opinii

Jak zwykle pani Bożenka profesjonalnie podeszła do moich włosów. Zanim przystąpiła do zabiegu (pierwszy raz robiłam trwałą) oceniła stan włosa, powiedziała jakiego efektu mogę się spodziewać. Dostałam też mnóstwo przydatnych informacji jak pielęgnować włosy po zabiegu.

Salon RUBIA

Aleje Jerozolimskie 196F, 02-486 Warszawa
5.0
780 opinii

Miła atmosfera, profesjonalnie wykonana usługa strzyżenia. Pani Magda idealnie wyregulowała mi brwi, a pani Ula wyczarowała taką objętość na moich cienkich i rzadkich włosach, że byłam naprawdę zaskoczona tym, co da sie zrobić z takimi włosami. Polecam ;)

Centrum Urody RÓŻA

PUŁAWSKA 320, 02-845 Warszawa
5.0
156 opinii

Manicure wykonany przez panią Angelikę - profesjonalizm w każdym aspekcie! Technika ściągania lakieru hybrydowego (szybko i dokładnie), usuwanie skórek (higienicznie i delikatnie), dobór kształtu paznokcia, pomoc w wyborze właściwego koloru lakieru (w tym kilka prób lakieru bezpośrednio na paznokciu, aby wybrać ten jeden!!!) Polecam.

Salon Fryzur WŁOSÓW KĘPA

Zwycięzców 28 lok.11, 03-938 Warszawa
4.9
586 opinii

Była to moja pierwsza wizyta w salonie i Kinga przerwała moją złą passę fryzjerską :) Jest super specjalistką, która oprócz tego, że słucha potrzeb to jeszcze tłumaczy, co można zrobić z włosami, a z czym lepiej poczekać i dlaczego. Oprócz tego jest również bardzo miłą osobą, dzięki czemu fajnie spędziłam czas. Dziękuję :)

Kulisy Urody

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
5.0
141 opinii

Brak mi słów aby właściwie opisać profesjonalizm i nietuzinkowe podejście do klienta personelu Kulisów Urody. Wyjątkowe miejsce gdzie czujesz się zawsze najmilszym gościem.

EQUILIBRIUM

Przy Bażantarni 11, 02-793 Warszawa
4.9
797 opinii

Absolutny zachwyt zarówno z mojej strony jak i oglądających mój nowy fryz osób trzecich. Cóż chcieć więcej.... no może - mieć wypchane konto by zamawiać wizyty u mojej Najwspanialszej Artystki Anny z częstotliwością co 2 dni :) Kto jeszcze nie był w tym salonie powinien zdecydowanie dodać ten punkt do swojego programu dnia.

TopHair

Obozowa 95, 01-433 Warszawa
5.0
82 opinie

Pani Diana jest niesamowicie cierpliwą osobą i swoim uśmiechem i zagadywaniem sprawia, że nawet kręcący się dwulatek jest w stanie dać się ostrzyc. Jeśli chodzi o strzyżenie dziewczęce to bob córeczki jest po prostu idealny! Bardzo dziękujemy!