Przejdź do głównej zawartości

Trwała ondulacja Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Bellevue - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Bellevue

Fryzjer

Maszynowa 1, 61-483 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo przyjemne studio. Klient ma poczucie, że trafił w ręce profesjonalistów. Pani Irenka z zainteresowaniem słuchała moich próśb co do fryzury, a podczas cięcia wielokrotnie upewniała się czy napewno jest tak chciałam-to się ceni. Jestem bardzo zadowolona, napewno pojawię się jeszcze nie raz 😊

Płatności online
Bezpieczny salon
Mirella House of Hair - zarezerwuj wizytę

Mirella House of Hair

Fryzjer

Stanisława Taczaka 20/7, 61-819 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

To była moja pierwsza wizyta i przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Niby tylko koloryzacja odrostu ale Angelika wyczarowała przepiękny kolor. Do tego delikatne strzyżenie i wyszło jak nigdy dotąd. Wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze, pełnej uśmiechu i dobrej energii. Bardzo dziękuje i do zobaczenia :-)

Pracownia Fryzjersko Kosmetyczna COLOR - zarezerwuj wizytę

Pracownia Fryzjersko Kosmetyczna COLOR

Fryzjer

Poznańska 29a, 62-051 Łęczyca
5.0
Rezerwacja przez Booksy

Pracownia fryzjersko kosmetyczna "COLOR" kieruje się nowymi trendami zarówno w fryzjerstwie i kosmetyce. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno kobiet i mężczyzn oraz dzieci i młodzieży. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek i styl

Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski Beata Dymek - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Beata Dymek

Fryzjer

Pilotów 30, 60-409 Poznań
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo sprawna usługa strzyżenia, jestem bardzo zadowolony. Nie raz już korzystałem z usług tego salonu i za każdym razem wychodzę w pełni usatysfakcjonowany. Bardzo polecam i pozdrawiam miłe panie.

Salony z podobnych kategorii

Trwała ondulacja – bujne loki na dłużej

Każda kobieta marzy o pięknej, bujnej i efektownej fryzurze, która wyglądać będzie zjawiskowo każdego dnia. Dzięki specjalistycznym preparatom możliwe jest uzyskanie długotrwałego efektu falowanych włosów, który sprawi, że zyskasz pewność siebie i dobre samopoczucie. Trwała ondulacja w Poznaniu to zabieg, który cieszy się dużą popularnością od wielu lat i choć techniki jego wykonywania znacząco się różnią to idea pozostała taka sama. Wielbicielki bujnych i gęstych loków powinny skorzystać z trwałej ondulacji w Poznaniu by móc cieszyć się piękną fryzurą przed długi czas.

Co to jest trwała ondulacja?

Trwała ondulacja w Poznaniu jest jednym z zabiegów fryzjerskich, polegających na zmianie struktury włosa przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych – odpowiednio dobranych do rodzaju i jakości włosów. Dzięki użyciu specjalnych wałków, włosy nabierają odpowiedniego (falistego) kształtu. Zabieg ten zazwyczaj składa się z trzech kroków:

- nawinięcie kosmyków włosów na wałki i nawilżenie ich odpowiednim płynem przeznaczonym do trwałej ondulacji,

- spłukanie włosów,

- nałożenie płynu utrwalającego.

Pomimo tego, że przed laty zabieg ten słynął z negatywnych skutków i zniszczonych włosów to obecne metody i techniki zupełnie eliminują ten problem.

Rodzaje trwałej ondulacji

Decydując się na trwałą ondulację w Poznaniu, decydujesz się na zabieg fryzjerski mający na celu zmianę struktury włosa. W zależności od rodzaju, gęstości i jakości Twoich włosów fryzjer dobiera odpowiedni preparat przeznaczony do ondulacji by uniknąć zniszczenia i uszkodzenia włosów. Zabieg ten można podzielić na różne rodzaje (w zależności od zastosowanych preparatów):

- ondulację zasadową (alkaliczną),

- ondulację kwaśną,

- ondulację ziołową,

- ondulację dwufazową.

 O doborze odpowiedniej metody decyduje fryzjer, gdyż to on posiada stosowną wiedzę mogącą uchronić Twoje włosy przed zniszczeniem. Idąc na trwałą w Poznaniu możesz mieć pewność, że zabieg ten przeprowadzony zostanie w sposób bezpieczny i w żaden sposób nienaruszający kondycji Twoich włosów.

Czy trwała ondulacja jest bezpieczna?

Trwała ondulacja w Poznaniu jest zabiegiem bezpiecznym, mało inwazyjnym i bezbolesnym. Pomimo złej sławy z przeszłości – obecne techniki i metody wykorzystywane do jej wykonania są bezpieczne i nie zagrażają w żaden sposób zdrowiu ani Twoim ani Twoich włosów. Odpowiednio wykonana trwała w Poznaniu jest gwarancją pięknych i bujnych loków utrzymujących się przed długi czas.

Umów się na trwałą ondulację w Poznaniu

Na Moment.pl możesz szybko i sprawnie umówić się na wizytę do fryzjera na trwałą w Poznaniu. Umówiona wizyta w salonie z Poznania na Trwałą dzięki naszej aplikacji mobilnej lub strony internetowej jest gwarancją otrzymania szybkiego terminu i dopasowania stosownego miejsca odpowiadającego wszelkim oczekiwaniom. Nie zwlekaj, umów się już dziś i ciesz lokami na głowie.