Przejdź do głównej zawartości

Trwała ondulacja Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
Dom Urody - zarezerwuj wizytę

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Mirella House of Hair - zarezerwuj wizytę

Mirella House of Hair

Fryzjer

Taczaka 20/3, 61-819 Poznań
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pełen profesjonalizm! Jeszcze nigdy nie miałam tak dopasowanej fryzury do siebie. Pani Mirella również idealnie dobrała do moich włosów produkty do pielęgnacji. Nic tylko się zapisywać, a nie pożałujesz 🙂

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
Studio Urody Magnolia - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Magnolia

Fryzjer

Opolska 30, 61-433 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Studio Urody Magnolia to miejsce pełne pasji i dobrej energii. Młody, zgrany i podążający za trendami zespół to sekret, dzięki któremu możemy pochwalić się ponad dwunastoletnią obecnością na rynku. Zapraszamy do naszego świata pozbawionego zbędnej sztywności i nadęcia. Otul się zapachem św

Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski Beata Dymek - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Beata Dymek

Fryzjer

Pilotów 30, 60-409 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Bardzo sprawna usługa strzyżenia, jestem bardzo zadowolony. Nie raz już korzystałem z usług tego salonu i za każdym razem wychodzę w pełni usatysfakcjonowany. Bardzo polecam i pozdrawiam miłe panie.

Salony z podobnych kategorii

Trwała ondulacja – bujne loki na dłużej

Każda kobieta marzy o pięknej, bujnej i efektownej fryzurze, która wyglądać będzie zjawiskowo każdego dnia. Dzięki specjalistycznym preparatom możliwe jest uzyskanie długotrwałego efektu falowanych włosów, który sprawi, że zyskasz pewność siebie i dobre samopoczucie. Trwała ondulacja w Poznaniu to zabieg, który cieszy się dużą popularnością od wielu lat i choć techniki jego wykonywania znacząco się różnią to idea pozostała taka sama. Wielbicielki bujnych i gęstych loków powinny skorzystać z trwałej ondulacji w Poznaniu by móc cieszyć się piękną fryzurą przed długi czas.

Co to jest trwała ondulacja?

Trwała ondulacja w Poznaniu jest jednym z zabiegów fryzjerskich, polegających na zmianie struktury włosa przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych – odpowiednio dobranych do rodzaju i jakości włosów. Dzięki użyciu specjalnych wałków, włosy nabierają odpowiedniego (falistego) kształtu. Zabieg ten zazwyczaj składa się z trzech kroków:

- nawinięcie kosmyków włosów na wałki i nawilżenie ich odpowiednim płynem przeznaczonym do trwałej ondulacji,

- spłukanie włosów,

- nałożenie płynu utrwalającego.

Pomimo tego, że przed laty zabieg ten słynął z negatywnych skutków i zniszczonych włosów to obecne metody i techniki zupełnie eliminują ten problem.

Rodzaje trwałej ondulacji

Decydując się na trwałą ondulację w Poznaniu, decydujesz się na zabieg fryzjerski mający na celu zmianę struktury włosa. W zależności od rodzaju, gęstości i jakości Twoich włosów fryzjer dobiera odpowiedni preparat przeznaczony do ondulacji by uniknąć zniszczenia i uszkodzenia włosów. Zabieg ten można podzielić na różne rodzaje (w zależności od zastosowanych preparatów):

- ondulację zasadową (alkaliczną),

- ondulację kwaśną,

- ondulację ziołową,

- ondulację dwufazową.

 O doborze odpowiedniej metody decyduje fryzjer, gdyż to on posiada stosowną wiedzę mogącą uchronić Twoje włosy przed zniszczeniem. Idąc na trwałą w Poznaniu możesz mieć pewność, że zabieg ten przeprowadzony zostanie w sposób bezpieczny i w żaden sposób nienaruszający kondycji Twoich włosów.

Czy trwała ondulacja jest bezpieczna?

Trwała ondulacja w Poznaniu jest zabiegiem bezpiecznym, mało inwazyjnym i bezbolesnym. Pomimo złej sławy z przeszłości – obecne techniki i metody wykorzystywane do jej wykonania są bezpieczne i nie zagrażają w żaden sposób zdrowiu ani Twoim ani Twoich włosów. Odpowiednio wykonana trwała w Poznaniu jest gwarancją pięknych i bujnych loków utrzymujących się przed długi czas.

Umów się na trwałą ondulację w Poznaniu

Na Moment.pl możesz szybko i sprawnie umówić się na wizytę do fryzjera na trwałą w Poznaniu. Umówiona wizyta w salonie z Poznania na Trwałą dzięki naszej aplikacji mobilnej lub strony internetowej jest gwarancją otrzymania szybkiego terminu i dopasowania stosownego miejsca odpowiadającego wszelkim oczekiwaniom. Nie zwlekaj, umów się już dziś i ciesz lokami na głowie.