Trwała ondulacja Bytom

Studio Alicja - Strzelców Bytomskich 274b Bytom

Studio Alicja - Strzelców Bytomskich 274b Bytom

Fryzjer

Strzelców Bytomskich 274b , 41-933 Bytom

Pani Magda A sprawiła, że w każdym wieku można się poczuć lepiej z dobrze dopasowaną i fachowo ostrzyżoną fryzurą. Dziękuję, bo dawno już nie byłam tak zadowolona. Oceniam Panią Magdę A (jeżeli to możliwe na 10 pkt) i na pewno do niej wrócę :)

Akademia Zdrowych Włosów Black&White

Akademia Zdrowych Włosów Black&White

Fryzjer

Webera 1a/13, 41-902 Bytom

W dniu dzisiejszym skorzystałam z usługi obcięcia włosów w tym salonie. Najpierw dezynfekcja "myjki", ręcznik jednorazowy, fachowa porada i staranne obcięcie włosów. Wyszłam zadowolona, mam nadzieję wracać i polecam.

Salony z podobnych kategorii

Barber Shop Silesia

Barber Shop Silesia

Fryzjer

Kwietniewskiego 5, 41-902 Bytom

Skorzystałem już trzeci raz z usług Barber Shop Silesia i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze i ładnym wnętrzu, z wykorzystaniem dobrej jakości narzędzi i markowych kosmetyków. A wszystko w bardzo przystępnej cenie. Sama przyjemność, polecam serdecznie!

Martess Hair&Beauty

Martess Hair&Beauty

Fryzjer

Wojciecha Korfantego 21, 41-902 Bytom

Korzystam z usług fryzjerskich od blisko roku - oceniam je bardzo wysoko, zwłaszcza profesjonalizm Pani Blanki. Zawsze dokładnie wysłuchuje oczekiwań klienta. W szczególności jestem zadowolona z ostatniego strzyżenia - perfekcyjne :) Salon czysty, ładny wystrój, bardzo spokojna atmosfera. Polecam

Salony z tej samej miejscowości

Kuźnia Rzęs Anna Koziel

Kuźnia Rzęs Anna Koziel

Rzęsy

Orzegowska 32, 41-907 Bytom
5.0

✔posiadam odpowiednie uprawnienia do wykonywania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs, pracuję tylko i wyłącznie na produktach najlepszych firm. ✔ Nie robię rzęs dłuższych niż 13 mm ✔ przykro mi ale nie mam terminu na "już", wymagam wcześniejszej rezerwacji. Jeżeli mam możliwość