Przejdź do głównej zawartości

Fryzjer Tczew

Salony z tej samej miejscowości

Permanent Artist   Kamila Krzemińska - zarezerwuj wizytę

Permanent Artist Kamila Krzemińska

Makijaż

Bosmańska 11, 83-110 Tczew
4.88

Wszystko na plus - miejsce, atmosfera, wystrój i oczywiście wykonane zabiegi. Rzęsy pięknie wyglądają po laminacji. Brwi w końcu mają odpowiedni kształt. Byłam dzisiaj pierwszy raz i to na pewno nie była ostatnia wizyta. Polecam serdecznie.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Evita Salon Urody - zarezerwuj wizytę

Evita Salon Urody

Kosmetyczka

Pomira 4, 83-110 Tczew
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

EVITA to Salon Kosmetyczny, który powstał w 2001 roku z myślą o świadczeniu kompleksowych i profesjonalnych usług kosmetycznych w zgodzie z najwyższymi standardami w branży kosmetyki, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Od pierwszych dni zapewniamy naszym Klientkom i Klientom miłą i pr

Salony bez rezerwacji online

Chcesz trafić do profesjonalnego fryzjera w Tczewie?

Poszukujesz w internecie wiadomości odnośnie sprawdzonych fryzjerów z Tczewa? Pragniesz umówić się do specjalisty, jaki posiada doświadczenie, jak również kreatywne wizje i najprościej mówią wie co zrobić, by osoba korzystająca z jego usług prezentowałą się bardziej atrakcyjnie i żeby w odświeżonej fryzurze było jej ładnie? Chcesz wybrać się do studio fryzjera, jaki ma nieposzlakowane oceny, atrakcyjne ceny i w którym wizyta wciąż odbywa się na czas? Wspaniale, w serwisie Moment.pl prędko znajdziesz takich właśnie stylistów fryzur, którzy własnych usługobiorców strzygą w różnych częściach Tczewa.

Salon którego fryzjera jest najlepszy?

Spoglądając na naszą witrynę internetową może się zdarzyć, że stwierdzisz, że w Tczewie jest aż tak wiele gabinetów fryzjerskich, iż zwyczajnie nie sposób wyrazić zdanie o wyborze jednego spośród nich. Na szczęście w tym serwisie odnajdziesz też informacje o tym, jakie usługi proponują tutejsi fryzjerzy, a także przekonasz się ile należy za nie zapłacić. Mając wspomniane dane będzie Ci zdecydowanie łatwiej ustanowić decyzję a propos wyboru salonu fryzjerskiego w Tczewie. Jeżeli jednakże i to wszystkiego Ci nie wyjaśni, to jest jeszcze rezerwowa i jakże cenna opcja, jaką jest możność poznania się z zdaniami, które wyrażane są na temat gabinetów fryzjerskich w Tczewie. Uświadom sobie, że wszelkie te opinie publikowane są przez usługobiorców, którzy mieli okazję korzystać z propozycji danego zakładu. Dzięki temu są wyjątkowo poważne i obiektywne. A szczera ocena fryzjera na 100% ułatwia podjęcie decyzji o wyborze salonu fryzjera, do jakiego postanowimy się wybrać!

Zarezerwuj termin u fryzjera z Tczewa

Rozumiemy, że w tych czasach klientom zależy na tym, aby każdą rzecz załatwiać biegle oraz bez problemów. Z myślą o tym rozbudowaliśmy portal Moment.pl o fenomenalną funkcję, którą jest umawianie wizyt u fryzjera przez internet. Jeżeli także Tobie leży na sercu to, aby bez nerwów i sprawnie umówić się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego w Tczewie, to utwórz konto w serwisie Moment.pl i zaplanuj swoją przyszłą wizytę. Weź pod uwagę, iż jest opcja, aby zrobić to również w aplikacji mobilnej, do uruchomienia której serdecznie Cię namawiamy. Pamiętaj, że umawiając wizytę u fryzjera przez internet zaoszczedzasz czas, dajesz sobie opcję jej późniejszej edycji, jak również masz możliwość zadatkowania wizyty, przez co opłatami nie będziesz musieć zamartwiać się już u fryzjera!